ETSU JAPANESE GIN 0,7L 43%

215,00 zł
SKU
ETSU001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

ETSU JAPANESE GIN. Zdecydowanie wyjątkowa propozycja dla poszukiwaczy smakowych skarbów, lekko ekstrawaganckich rozwiązań, połączeń nieoczywistych.

ETSU JAPANESE GIN - Sukces i tajemnica

Można powiedzieć o tym trunku, że to japoński gin. Cóż, jeden z przynajmniej kilku produkowanych w tym kraju. Na czym zatem polega jego wyjątkowy charakter? Receptura jest tajna, zatem nie dowiemy się wszystkiego. Ale część procesu, jak i botaniczne składniki przeniknęły do wiadomości smakoszy i dzięki temu wiemy, że to rzeczywiście – odważna, ale i niezwykle udana próba stworzenia alkoholu, który połączył wspaniałe tradycje i nowatorskie podejście. Etsu oznacza po japońsku radość. I taki właśnie jest to trunek – lekki, orzeźwiający, zaskakujący. Jakaż to odmiana od pierwotnego zastosowania ginu u zarania – niegdyś był lekarstwem, teraz cieszy smakiem i aromatem. Dziś, gdy gin nie jest już utożsamiany z remedium na malarię, ale – co warto powiedzieć – nie jest też właściwie kojarzony geograficznie, na całym świecie powstaje szereg intrygujących odmian i propozycji. Etsu to jedna z nich – i można śmiało powiedzieć, że naprawdę kreatywna.

ETSU JAPANESE GIN - Gin z wyspy Hokkaido

Cóż to jest za gin? Naturalnie, wszystko zaczyna się od destylatu i jagód jałowca. Japońska marka Asahikawa postanowiła do tej bazy dodać składniki, które w połączeniu przyniosą zupełnie nowe doznania. W procesie produkcji wykorzystywana jest krystalicznie czysta górska woda, filtrowana przez węgiel drzewny. Wśród botanicznych dodatków wymienia się między innymi zieloną herbatę oraz japońskie owoce przypominające cytryny, zwane juzu.

ETSU JAPANESE GIN - Lekki, świeży, znakomity

W efekcie otrzymano gin o kwiatowo-cytrusowym aromacie, z lekko herbacianymi akcentami w smaku. Przebijają też wyjątkowe niuanse charakterystyczne dla jagód, z pikantnym podbiciem na finiszu – za ten efekt odpowiada z pewnością górski pieprz sansho. Ogromną przyjemność sprawi również wygląd opakowania. Etsu Japanese Gin rozlewany jest do niskich, kształtnych butelek z przepiękną japońską grafiką. Małe dzieło sztuki. Koniecznie sprawdź, jak bardzo inaczej może smakować gin.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 43%
Pojemność 0,7L
Producent ETSU
Kraj Japonia
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ETSU JAPANESE GIN 0,7L 43%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.