CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC 0,7L 40%

189,00 zł
SKU
CLES002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC to dzieło destylacji, które łączy w sobie bogatą historię i współczesną precyzję. Ta szlachetna odmiana armaniaku emanuje głębią i złożonością, co czyni ją prawdziwym skarbem regionu Gascony. Znakomicie wyważony, przemyślany design butelki CLES DE DUCS VSOP jest tylko wstępem do wyrafinowanych doznań, jakie niesie ze sobą zawartość. Wiekiem oznaczony jako 'Very Superior Old Pale', VSOP mówi o latach starzenia i delikatnej opiece, jaką destylat spotyka na drodze do doskonałości. Producent, destylarnia Cles de Ducs, jest znana z niezachwianej jakości swoich armaniaków, co zostało docenione przez znawców na całym świecie. Dedykowany zarówno koneserom jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym arystokratycznym trunkiem, CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC to wyraz tradycji destylacji, której korzenie sięgają średniowiecza. To coś więcej niż alkohol – to dziedzictwo i kunszt przekazywany z pokolenia na pokolenie, dający gwarancję, że każda kropla w butelce to część historii destylarni i regionu.

CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC - Harmonia aromatów

Sekret jego smaku tkwi w starannym doborze winogron, które następnie są przemieniane w destylat, by po wielu latach starzenia nabrać niepowtarzalnego charakteru. Paleta smakowa tego VSOP to symfonia delikatnych nut drzewnych, karmelu, z wyczuwalnymi akcentami wanilii i suszonych owoców. Szeroki bukiet aromatów z każdym łykiem ujawnia nową warstwę złożoności, zachęcając do powolnej i uważnej degustacji. Ten armaniak to przykład, jak cierpliwość i czas mogą przekształcić prostą mieszankę w coś wyjątkowego. To trunek, który oferuje bogate i głębokie doznania, idealne do medytacyjnego sączenia po długim dniu. Jego złożoność najlepiej uwydatnia się podany w pokojowej temperaturze, kiedy to pełnia smaku i aromatu może się w pełni rozwinąć.

CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC - Czas na celebrowanie

CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC to nie tylko trunek, to również kluczowy element celebracji ważnych momentów. Jego obecność na stołach podczas świąt czy jubileuszów podnosi rangę każdej uroczystości. To doskonały kompan do toastów w gronie bliskich oraz wyrafinowany podarunek, który wyraża szacunek i uznanie. Trunek ten jest szczególnie ceniony przez tych, którzy poszukują głębi i wyrafinowania nie tylko w smaku, ale również w doświadczeniach, które niesie ze sobą każdy łyk. To armaniak dla prawdziwych koneserów, którzy w cichym skupieniu pragną zgłębiać tajniki destylatów, ceniąc każdy szczegół jego tworzenia. CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC jest doskonałym prezentem, który mówi więcej niż tysiąc słów, idealny dla osób, które cenią sobie tradycję i elegancję.

Zanurz się w świecie CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC i pozwól sobie na moment luksusu, który pozostanie z Tobą na długo po ostatniej kropli.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Armaniak VSOP
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent CLES DES DUCS ARMAGNAC DISTILLERY
Kraj Francja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CLES DE DUCS VSOP ARMAGNAC 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.