CIESZYN PSZENICZNE 0,5L 5,4%

8,50 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
CIESZYN003
Opis

Zmieszane czy klarowne, tak samo smaczne

CIESZYN PSZENICZNE. Jest to piwo niefiltrowane, pszeniczne, stworzone w stylu Hefe - Weizen. CIESZYN PSZENICZNE mocno orzeźwia, ma obfitą, białą pianę i wyraźny, drożdżowy osad. Sposób degustowania tego trunku zależy od upodobań osoby degustującej. Można je bowiem pić klarowne, ale również zmieszane, przez co robi się mętne. Nie mniej jednak w obu tych przypadkach CIESZYN PSZENICZNE będzie smakować tak samo dobrze.

Charakterystyczny bukiet smakowy

Piwo to posiada charakterystyczny dla niego, bananowo - goździkowy bukiet i jest efektem pracy specjalnie dobranych podczas jego tworzenia drożdży. Co więcej, duża zawartość słodu jęczmiennego nadaje mu odpowiedniej pełni smakowej. Chmielowa goryczka, którą posiada CIESZYN PSZENICZNE jest w nim jedynie delikatnym akcentem. To piwo doskonałe dla osób, które nie przepadają za bardzo chmielowym browarem.

Browar Zamkowy pełen historii

Co to samego Browaru, w którym powsaje CIESZYN PSZENICZNE, jest to najstarszy, polski Browar, mieszczący się w Ciechanowie. Browar Zamkowy, bo tak się właśnie nazywa, ma charakter żywego muzeum piwowarstwa. Podczas wizyty w tym pięknym Browarze można zobaczyć na żywo, w jaki sposób wytwarza się tam piwo. Taka wizyta w najstarszym Browarze w Polsce może być niezwykle ciekawa dla wszystkich tych, którzy uwielbiają smak dobrego, tradycyjnego piwa. Browar Zamkowy powstał już w 1846 roku i od tego właśnie czasu działa nieprzerwanie, warząc piwo polskie, tradycyjne, z najlepszej jakości składników. Zabytkowy budynek niesie ze sobą nie tylko długą historię, ale również posiada pracowników, którzy na podstawie starodawnej receptury, z największą starannością tworzą w nim piwo doskonałe!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Pszeniczne
Pojemność 0,5L
Producent CIESZYN BROWAR ZAMKOWY
Kraj Polska
Identyfikator 5905279156043
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CIESZYN PSZENICZNE 0,5L 5,4%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.