CANADIAN CLUB WHISKY 0,7L 40%

100,00 zł
SKU
CAN001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

CANADIAN CLUB WHISKY - Bogactwo aromatów

CANADIAN CLUB WHISKY. W 1858 roku Hiram Walker stworzył jedną z pierwszych marek, która zajmowała się produkcją kanadyjskiej whisky. To właśnie od tamtej pory Canadian Club jest najbardziej rozpoznawalnym trunkiem tego tupu na całym świecie. Ta niesamowita whisky dojrzewająca przez 6 lat w beczkach z białego dębu zachwyca swoim doskonałym bogactwem aromatów oraz delikatnym, wspaniale zbalansowanym smakiem. CANADIAN CLUB WHISKY to również doskonały alkohol, który z powodzeniem sprawdzi się jako składnik drinków, jak i również solo, na kostkach lodu.

CANADIAN CLUB WHISKY - Najpopularniejsza whisky kanadyjska

Twórcą tej wyśmienitej whisky jest „ojciec" kanadyjskiej whisky, Hiram Walker. Alkohol ten destylowany jest w gorzelni Hiram Walker, w mieście Walkerville, w prowincji Ontario. CANADIAN CLUB WHISKY początkowo nosiła nazwę „Club Whisky". W latach 90siątych XIX wieku rząd amerykański pod wielką presją rodzimych destylatów próbował ograniczyć import „Club Whisky", nakazując umieszczenie na etykiecie miejsca produkcji trunku. W momencie dodania do nazwy alkoholu słowa "Canadian", zyskał on jeszcze większą popularność. CANADIAN CLUB WHISKY komponuje się głównie z żytnich destylatów, jest ona sprzedawana w 150 krajach i to najbardziej popularna, kanadyjska whisky na świecie!

CANADIAN CLUB WHISKY - Nuty migdałów, pieprzu i pomarańczy

CANADIAN CLUB WHISKY w smaku posiada wiele głębi i pełności. Ma w sobie posmak pikantnych przypraw, dębu, słodkiego kremu waniliowego, melasy, gruszki, orzechów oraz marcepanu. Aromatyczny alkohol nosi w sobie woń nut migdałów, pieprzu, orzechów, żyta, pomarańczy oraz sosnowej żywicy i moreli. CANADIAN CLUB WHISKY finiszuje karmelem i przyprawami z domieszką nut dębu, co dodaje jej klasy i wyjątkowości.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Wiek 6
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent CANADIAN CLUB
Kraj Kanada
Identyfikator 080686816072
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CANADIAN CLUB WHISKY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.