SZAMPAN JOSEPH PERRIER CUVEE ROYALE DEMI SEC 0,75L 12%

SZAMPAN JOSEPH PERRIER CUVEE ROYALE DEMI SEC 0,75L 12%

SZAMPAN JACKOWIAK-RONDEAU TRADITION BRUT PREMIER CRU 0,75L 12%

SZAMPAN JACKOWIAK-RONDEAU TRADITION BRUT PREMIER CRU 0,75L 12%

SZAMPAN BOLLINGER GRAND ANNEE 0,75L 12%

680,00 zł
SKU
BOLL001

SZAMPAN BOLLINGER GRAND ANNEE. Chcesz sprezentować komuś wyjątkowy prezent z okazji ważnej rocznicy, zawodowego lub prywatnego sukcesu?

Dobry szampan jest znakomitym pomysłem na takie okoliczności. Dostarczona butelka będzie sposobem na uczczenie wyjątkowej chwili.

Miękkie bąbelki w tym pachnącym owocowo szampanie będą dopełnieniem wyjątkowego momentu.

Smak francuskiego szampana

Szampan Bollinger La Grande Annee powstaje ze sprawdzonych szczepów, jedynie w wyjątkowych rocznikach, uznawanych przez specjalistów za udane. A tu wiele zależy nie tylko od miejsca i zbiorów, również od pogody.

Paleta aromatów wzbogacona jest przez proces dojrzewania w beczkach. Wyczujesz lekkie nuty białego pieczywa, owoce pestkowe, rabarbar. Nuty tostowe i owocowe współgrają ze sobą i stanowią o mocnej strukturze smaku.

Ta wyczuwalna w ustach mocna struktura smaku jest świadectwem dojrzałości trunku.

Francja, region Champagne w szczególności słyną z doskonałych alkoholi, śmiało można powiedzieć, że niepowtarzalnych. Ale nie przesadzimy, stwierdzając, że szampan Bollinger La Grande Annee śmiało można zaliczyć do grupy produktów wyjątkowych, nawet na tym rynku o bardzo wyśrubowanych wymaganiach.

Elegancki trunek

Elegancka butelka to zapowiedź trunku o tym samym charakterze.

Również sam szampan prezentuje się pięknie w kieliszku. Kolor starego złota i delikatny rumieniec w połączeniu z bąbelkami dają piękny efekt, szczególnie w pełnym świetle.

Winogrona zbierane w wyjątkowych rocznikach, paleta aromatów wzbogacona przez miękkie bąbelki i etap starzenia w beczkach.

Wyczuwalne w smaku dojrzałe, słodkie owoce pestkowe i nuty tostowe, kolor starego złota i delikatny rumieniec. I podkreślana przez znawców, wyczuwalna od pierwszej chwili w ustach – mocna struktura będąca świadectwem dojrzałości wspaniałego francuskiego szampana.

Wyjątkowe chwile

Wszystko to składa się na wyjątkowy trunek do wykorzystania w zaciszu domu, w czasie rodzinnych spotkań i na świetnych eventach firmowych.

Warto pamiętać, że Bollinger La Grande Annee w wybranym roczniku może nieco różnić się od widocznego na zdjęciu.

Więcej informacji
Rodzaj Szampan Biały Wytrawny
Zawartość alkoholu 12%
Pojemność 0,75L
Producent BOLLINGER
Kraj Francja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SZAMPAN BOLLINGER GRAND ANNEE 0,75L 12%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.