BLONDE 22K GOLDEN FLAKES 0,75L 11%

59,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
BLONDE001
Opis

BLONDE 22K GOLDEN FLAKES. Pierwsze, co przykuwa uwagę to przepiękne, utrzymane w całości w odcieniach złota opakowanie.

Ale i wewnątrz butelki czeka wiele przyjemności. Szczególnie na tych wszystkich, którzy cenią białe, półwytrawne wina musujące ze słonecznej Hiszpanii.

W eleganckim stylu

Elegancka butelka ze złotą etykietą sprawia, że to wino będzie ozdobą każdej, nawet najbardziej wyjątkowej okazji. Półwytrawne hiszpańskie wino smakuje dokładnie tak jak tego oczekujemy od tego typu trunków. Dojrzewające w pełnym słońcu owoce trzech różnych szczepów dają wyjątkowy smak.

Wino pochodzi z Toledo, z rodzinnej winnicy Bodegas Verdúguez. Historia marki sięga połowy XX wieku i choć w skali Hiszpanii czy innych europejskich winnic nie jest to wcale długo, trzeba przyznać, że właściciele nieustannie dbają o to, by zachwycać odbiorców jakością i smakiem swoich produktów.

Sukces rodzinnej manufaktury

Obecnie to marka świetnie rozpoznawalna w branży sprzedawana w większości krajów świata, również w Polsce zyskująca coraz więcej zwolenników. Jest uznawana za nowoczesną, prowadzoną strategicznie, z dużym szacunkiem dla środowiska naturalnego, uwzględniającą potrzeby współczesnych odbiorców. Oprócz doskonałych win w tradycyjnym rozumieniu tego słowa, produkuje również wina bezalkoholowe. Szacunek do winiarskich tradycji i uważne obserwowanie rynku zagwarantowały firmie ogromny sukces, a smakoszom – wspaniałe produkty uświetniające ważne okazje.

Na wysoką jakość i wyjątkowy smak wpływ ma z pewnością również fakt, że cały proces – od zbiorów, aż po butelkowanie, odbywa się na miejscu, w siedzibie firmy.

Złoty smak

Polecamy Blonde 22 Golden Flakes na ważne osobiste eventy, ale również jako efektowny prezent.

Doskonałe do toastów, na przystawkę, jako aperitif, ale także do posiłków. Bardzo uniwersalne, lekkie nie tylko dzięki wybranej kompozycji szczepów, ale także dzięki obecności bąbelków. Sprawdzi się na wiele okazji i o każdej porze roku, również latem, gdy chcemy podać gościom jakiś lekki orzeźwiający napój w czasie upałów.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Musujące Białe Półwytrawne
Zawartość alkoholu 11%
Szczep airen, chardonnay, muscat
Pojemność 0,75L
Producent BODEGAS VERDUQUEZ
Kraj Hiszpania
Identyfikator 8431356006620
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BLONDE 22K GOLDEN FLAKES 0,75L 11%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.