BALLANTINE'S 30YO WHISKY 0,7L 40%

BALLANTINE'S 30YO WHISKY 0,7L 40%

BALVENIE 12YO DOUBLE WOOD WHISKY 0,7L 40%

BALVENIE 12YO DOUBLE WOOD WHISKY 0,7L 40%

BALLANTINE'S FINEST WHISKY 4,5L 40% + HUŚTAWKA

635,00 zł
SKU
BALL009

BALLANTINE'S FINEST WHISKY + HUŚTAWKA. Marka znana na całym globie, produkująca tradycyjny szkocki trunek w wersji mieszanki słodów (blended). Jej przedsięwzięcie i asortyment pretendują do rangi najlepszej autentycznej whisky na świecie.

Szkockie smaki

Dojrzewanie whisky Ballantine’s przebiega w dębowych beczkach i niemal od stulecia opiera się na skrupulatnie dopracowanej recepturze zrzeszającej około 50 rodzajów whisky jednosłodowych (single malt) oraz zbożowych (grain). Aby być uznawana za prawdziwą szkocką, whisky produkowana w Szkocji musi leżakować minimum trzy lata.

Bogata paleta smaków i zapachów pozwala wyczuć ślad czekolady, sadu owocowego oraz ostrość przypraw. Mistrzowie blendowania dopilnowali, by trunki wchodzące w skład blendy spod znaku Ballantine’s Finest znakomicie się ze sobą uzupełniały. Wymaga to doskonałej pamięci podniebienia, znawstwa składników, niesamowitej intuicji i świetnego nosa.

Tradycyjny proces produkcji

W whisky Ballantine’s łączy się najlepsze gatunki jęczmienia, wodę z górskich potoków Szkocji i dojrzewa wszystko w beczkach, aby w każdej butelce znalazła się doskonała prawdziwa szkocka whisky. Dzięki wykorzystaniu znakomitych umiejętności od lat master blenderzy Ballentine’s tworzą jeden z najbardziej rozpoznawalnych smaków świata.

Marka Ballantine’s jest doskonale znana w Polsce. Whisky sprzedawana w charakterystycznej butelce, z rozpoznawalną etykietą. Logo whisky Ballantine’s przedstawia szkocką flagę i cztery żywioły, nawiązując do pochodzenia i przemyślanego, tradycyjnego procesu produkcji.

Wyjątkowa i uniwersalna zarazem

Chętnie wybierana na różne okazje dzięki zbalansowanemu smakowi i doskonałej relacji jakości do ceny. Ta szkocka whisky należy do trunków, które warto mieć w barku na stałe.

Serwuj whisky Ballantines Finest solo, z kostkami lodu lub z ulubionymi dodatkami – w drinkach. Jej delikatny smak będzie podkreślał całość, ale nie zdominuje innych składników koktajli.

Prezentowana szkocka whisky Ballantines Finest to wyjątkowe wydanie – objętość butelki jest zwielokrotniona, a w skład zestawu wchodzi również huśtawka skonstruowana tak, by wygodnie było przechylać butelkę i serwować kolejne kolejki wyjątkowego trunku. To również sposób atrakcyjnego prezentowania Ballantine’s Finest w pobliżu barku, niebagaletna ozdoba.

 

Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 4,5L
Producent BALLANTINE'S
Kraj Szkocja
Identyfikator 5010106014936
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BALLANTINE'S FINEST WHISKY 4,5L 40% + HUŚTAWKA
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.