WYBOROWA WÓDKA 40%

Już od 39,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
WYB001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

WYBOROWA WÓDKA. Polska wódka to na świecie symbol jakości i wyjątkowego smaku. Wyborowa należy do kilku marek, które są rozpoznawane w wielu krajach, na różnych kontynentach. Spełnia również wymogi Chronionego Oznaczenia Geograficznego Polska Wódka.

WYBOROWA WÓDKA - Symbol polskiego smaku obecny w 70 krajach

Oznaczenie to przyznawane jest tylko i wyłącznie wódkom, których wytworzenie, w tym również produkcja składników, odbywa się na terenie Polski. Wyborowa wódka jest alkoholem zbożowym, konkretnie żytnim. Ma czysty, przejrzysty charakter. Cieszy się uznaniem w Polsce, ale eksportowana jest na 70 różnych rynków. Od dziesięcioleci jest wybierana przez smakoszy, ale i nagradzana w branżowych konkursach.

WYBOROWA WÓDKA - Cudowny smak i aromat żytniego chleba

Prosta receptura oraz połączenie gorzelniczych tradycji z nowoczesną technologią sprawiają, że w efekcie powstaje trunek pozostający nieustannie w światowej czołówce. W bogatej ofercie producenta, firmy Wyborowa SA, jest jednym z najchętniej kupowanych trunków. Jej wersje smakowe, w tym również opcje z owocami egzotycznymi świadczą o tym, jak istotna jest baza. To właśnie jakość podstawowego produktu determinuje smak nowych mieszanek.

Czysta wódka Wyborowa ma bogaty, przepełniony akcentami świeżego pieczywa, aromat. W tle pobrzmiewa nuta orzechowa. W smaku kremowa, delikatnie słodka. Wyraźnie wybrzmiewa fantastyczny posmak żytniego chleba. Finisz długi, orzechowy, wyraźny.

WYBOROWA WÓDKA - Wyjątkowa jakość z Polski

Jeden z polskich klasyków, towar eksportowy, symbol smaku. Od kilku lat cała rodzina produktów marki Wyborowa sprzedawana jest w zaprojektowanych na nowo butelkach inspirowanych falującymi łanami zboża. Nowy design to połączenie klasycznego kształtu z nowatorskim myśleniem – subtelna zmiana pozwala na dodatkowe wyróżnienie Wyborowej wśród wielu jakościowych produktów.

Wyborowa Wódka zachwyca smakiem zarówno bez dodatków, jak i w drinkach. Można łączyć ją z innymi alkoholami, syropami, sokami, a nawet kawą, białkiem jajka czy… aquafabą. Jej wspaniały charakter nie przyćmiewa innych składników, podbija za to inne smakowe akcenty, dodaje koktajlom mocy.

Dobrze mieć ją w domowym barku – nada smaku każdemu spotkaniu, doda charakteru drinkom serwowanym wieczorem, do odcinka ulubionego serialu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Żyto
Zawartość alkoholu 40%
Producent WYBOROWA S.A
Kraj Polska
Identyfikator 5900191013917
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WYBOROWA WÓDKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.