Wódka z ziemniaków

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 20

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 20

Strona
na stronę

Wódka z ziemniaków przypadnie do gustu tym, którzy wcześniej nie mieli w zwyczaju sięgać po tego rodzaju trunki. Jest słodsza, a przede wszystkim dużo delikatniejsza, bardziej subtelna. To alternatywa dla innych alkoholi jak na przykład piwo.

Wódka z ziemniaka Polska

Wódka to destylowany napój alkoholowy, co oznacza, że jest wytwarzana z wody i etanolu. Etanol powstaje w wyniku fermentacji cukrów z roślin, takich jak zboża, owoce lub warzywa. Ciekawym rodzajem jest wódka z ziemniaków - wykorzystuje się do jej produkcji właśnie ziemniaki.

Wódka ziemniaczana jest klarowna i ma wyrazisty smak. Jednym z głównych powodów wzrostu jej popularności jest to, że wódka ziemniaczana jest całkowicie bezglutenowa, dzięki czemu nadaje się dla osób z nietolerancją glutenu, dlatego częściej gospodarze skłaniają się ku niej i na swoich imprezach podają tę wódkę.

Wódka z ziemniaków marki

Wódka ziemniaczana to wódka wytwarzana z ziemniaków i bezglutenowa. Może być wykorzystywana w różnych napojach, w tym martini, Krwawej Mary i innych napojach mieszanych. Wódka ta ma duży potencjał do wzrostu popularności, ponieważ jest łatwa do picia i dobrze smakuje.

Jak się ją wytwarza? Na samym początku produkcji tego rodzaju alkoholu oczyszcza się surowce. Następnie paruje się je, a w wyniku tego procesu, upłynnia się skrobia znajdująca się w ziemniakach.

Wódka z ziemniaka cena

Cena wódki wytworzonej z ziemniaków jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników. Najdroższa wódka ziemniaczana w naszym sklepie to koszt około 1600 zł. Jest to trunek luksusowy, do którego wytworzenia wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości składniki.

Najtańsza wódka ziemniaczana to koszt poniżej 40 zł, a zatem to cena bardzo przystępna za świetny smak i wysoką jakość alkoholu.

Wódka z młodego ziemniaka

Młoda wódka ziemniaczana to rodzaj wódki, który jest wytwarzany z ziemniaków zamiast tradycyjnego żyta. Powstaje przez destylację ziemniaków, a następnie leżakowanie w dębowych beczkach przez kilka miesięcy, aby nadać mu łagodny smak.

Wódka ziemniaczana w przeszłości kojarzyła się z biednymi i niższymi klasami. Młoda wódka ziemniaczana powstała, aby zmienić to w naszym kraju. Młoda wódka ziemniaczana powstaje z ziemniaków, które są destylowane na alkohol.

Wódki ziemniaczane (wódka z młodych ziemniaków) to ciekawy trend w branży alkoholowej. Po zmiażdżeniu ziemniaków są one filtrowane w celu usunięcia nadmiaru skrobi lub cukru. Następnie są poddawane destylacji w tradycyjnym procesie - tak powstają wódki ziemniaczane.

Zaletą tego rodzaju wódki jest to, że ma niższą zawartość cukru niż większość wódek dostępnych obecnie na rynku. Czysta wódka ziemniaczana jest również bezglutenowa i przyjazna weganom, co czyni ją doskonałym wyborem dla osób z ograniczeniami żywieniowymi lub nadwrażliwością.

Polskie wódki ziemniaczane powstają na zasadzie połączenia spirytusu rektyfikowanego oraz wody i z ziemniaków, które charakteryzują się wysoką zawartością skrobi, dzięki czemu wysoka zawartość alkoholu jest równoważona delikatnym smakiem. Taka wódka nadal jest absolutną podstawą dla koneserów.

Szukasz egzotycznych smaków? Ciekawym pomysłem jest wódka izraelska. Zapraszamy do poznania asortymentu!

Treść jest chroniona prawami autorskimi.