Wódka z winogron

Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

na stronę

Wódka z winogron - sklep online

Słowo wódka jest zdrobnieniem od słowa voda, co oznacza „mała woda”. Wódka jest tradycyjnie wytwarzana przez destylację ziaren zbóż lub ziemniaków, które zostały poddane fermentacji, chociaż niektóre nowoczesne marki używają innych substancji, takich jak owoce lub cukier. Wódkę z winogron wytwarza się poprzez dwukrotną destylację sfermentowanego produktu, aby osiągnąć czystość co najmniej 95%.

Wódka destylowana z winogron to nowy produkt, ale już nie trudno go znaleźć. Z pewnością jednak wyróżnia go ciekawy smak, dlatego polecamy wypróbować ten produkt.

Francuska wódka z winogron

Najstarszą wódką winogronową we Francji jest „Vodka de Vin de Champagne” (Wódka z wina szampana). Jest destylowana z soku z czerwonych winogron uprawianych w regionie Szampanii. Najlepsze winogrona są wybierane i tłoczone, a następnie fermentowane z drożdżami. Otrzymany alkohol jest dwukrotnie destylowany w celu zredukowania go do zawartości 40% obj.

Francuska wódka winogronowa jest destylowana z najlepszych winogron regionu Cognac. Jest produkowana w tradycyjny sposób i odznacza się wysoką jakością. Winogrona są starannie selekcjonowane, a następnie destylowane w małych partiach, co gwarantuje czysty produkt.

Bułgarska wódka z winogron

Bułgarska wódka winogronowa to nowa i wyjątkowa odmiana alkoholu, który jest wytwarzany z winogron. Ma bardzo przyjemny i owocowy smak, dzięki czemu doskonale nadaje się do koktajli.

Bułgarska wódka winogronowa jest produkowana wyłącznie z winogron uprawianych w żyznych dolinach Bułgarii. Winogrona są tłoczone, a następnie destylowane w procesie podobnym do innych wódek, z tą różnicą, że po destylacji alkohol nie jest filtrowany. Wódka bułgarska z winogron, to doskonały i niepowtarzalny smak.

Chorwacka wódka z winogron

W Chorwacji najbardziej popularnym napitkiem jest rakija. Rakija to bałkański destylowany napój alkoholowy na bazie winogron, który można wytwarzać z owoców lub miodu. Rakija to najpopularniejszy napój alkoholowy w Chorwacji. Rakija jest zwykle wytwarzana przez destylację winogron, śliwek, jabłek, gruszek lub innych owoców.

Wódka z winogron cena

Wódka to najpopularniejszy spirytus destylowany na świecie. Dzieje się tak, ponieważ jest bardzo wszechstronny i można go mieszać z wieloma różnymi składnikami, aby stworzyć różnorodne napoje.

Wódka winogronowa to rodzaj wódki, która została wyprodukowana przy użyciu winogron jako głównego składnika. Najlepsze marki wódek winogronowych są produkowane z winogron pochodzących z Francji lub Włoch.

Wódka z winogron sklep

Francuska wódka winogronowa - połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało powstaniem wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka. Produkowana jest od wielu lat. Proces jej wytwarzania rozpoczyna się od zmiażdżenia winogron, a następnie pozostawienia ich do fermentacji.

Po tym następuje destylacja wina, a następnie dodanie wody do mieszanki. Istotne jest zmieszanie destylatów powstałych z dwóch odmian winogron, Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac. Ich zbiory odbywają się przy niskich temperaturach nocnych, co ma im zapewnić zachowanie świeżości i ochronę naturalnych aromatów.

Powstały płyn jest teraz gotowy do butelkowania jako francuska wódka winogronowa. Wyróżnia się słodkim posmakiem owoców. W smaku zachwyca świeżością i delikatnością oraz wyjątkowo gładkim charakterem. Butelka napitku została zaprojektowana w taki sposób, aby uczcić region jej pochodzenia.

Francuska wódka winogronowa jest destylowana z wina, które wytwarza się z winogron uprawianych we Francji. Ma lekki i łagodny smak, dzięki czemu można go łatwo pić i cieszyć się nim na każdą okazję, zwłaszcza w napojach mieszanych lub z wodą sodową. W smaku Ciroc zachwyca świeżością i delikatnością oraz wyjątkowo gładkim charakterem.

Jeśli chcesz spróbować, jak smakuje wódka z winogron, nasz sklep z wódką jest idealnym miejscem na dokonanie swojego pierwszego zakupu. Na pewno zakup u nas będzie dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem.

Zobacz również inne wódki: wódka czysta, wódka smakowa, wódka czeska, wódka ukraińska, wódka amerykańska

Treść jest chroniona prawami autorskimi.