Wódka francuska

Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

na stronę

Wódka francuska sklep online

Proces produkcji francuskiej wódki rozpoczyna się od fermentacji ziaren zbóż takich jak żyto, pszenica z rejonu Cognac i kukurydza. Powstała ciecz jest następnie destylowana w celu wytworzenia klarownego spirytusu.

Proces destylacji usuwa również wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby wpłynąć na smak wódki francuskiej. Pięciostopniowy proces destylacji w połączeniu z najlepszymi składnikami powoduje że wódka smakuje wybornie.

Najlepsza wódka francuska

Francuska wódka to stosunkowo nowa kategoria alkoholi, która w ostatnich latach zyskuje na popularności. Francuska pszenica użyta w tych wódkach nadaje im delikatny aromat i subtelny smak, który odróżnia je od innych wódek. Najlepsza francuska wódka wytwarzana jest z krystalicznie czystej wody i czterokrotnie destylowana w celu uzyskania możliwie najczystszego spirytusu.

Wódka czysta francuska

Francuska wódka to rodzaj wódki, która jest wytwarzana z francuskiej pszenicy i ma subtelny smak. Ma delikatny aromat i bardzo jasny kolor. Francuska wódka jest zazwyczaj trzykrotnie destylowana o niskiej zawartości alkoholu 35% lub 37% ABV. Są jednak dostępne także wódki o klasycznej zawartości alkoholu, czyli 40%.

Jakie wódki francuskie możesz u nas znaleźć? Oto kilka produktów:

CIROC COCONUT VODKA

CIROC FRENCH VANILLA VODKA

CIROC MANGO VODKA

CIROC PEACH VODKA

wódka GREY GOOSE CHERRY NOIR VODKA

wódka GREY GOOSE NIGHT VISION VODKA

wódka GREY GOOSE VX VODKA

wódka GREY GOOSE VODKA

Wiele osób uważa, że pięciostopniowy proces destylacji w połączeniu z najlepszymi składnikami sprawia, że Grey Goose smakuje najlepiej na świecie. Warto spróbować. Grey Goose to francuska wódka mająca swoje korzenie w rejonie Cognac, a obecnie jest popularna na całym świecie. Polecamy!

Treść jest chroniona prawami autorskimi.