Wódka 0,7L

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 158

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 158

na stronę

Wódka w pojemnej butelce 0,7L w wielu odsłonach, które pomogą Ci w wyborze najlepszej jakości napitku

Wódka to bardzo obszerna kategoria, dlatego w naszej ofercie zdecydowaliśmy się na sięgnięcie po jak największą ilość różnorodnych marek. Rezultatem skrupulatnego doboru i badań rynku oddajemy w ręce miłośników wódki szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie pozycje zadowalające indywidualne preferencje smakowe oraz wymagania finansowe. Cena naturalnie różni się w zależności od tego, jakiej marki wódkę 0,7L wybierzemy. Ponieważ producenci wódki korzystają z różnych surowców, pracują w zgoła odmiennych warunkach regionalnych, a także opierają się o rozmaite metody produkcji krystalicznego trunku, koszt poszczególnych butelek nigdy nie będzie trzymał się na jednym poziomie. Napotkamy więc gatunki bardziej elitarne i luksusowe, ale też takie, przy których doskonale spędzimy wspólny czas ze znajomymi i rodziną.

Aktualnie wciąż nie każdy sklep internetowy decyduje się na wdrożenie tak szerokiej oferty wódki dostępnej online. W FORFITER exclusive wychodzimy jednak z założenia, iż potrzeby krajowych klientów są najważniejsze. Właśnie dlatego to w naszym asortymencie natrafisz na klasyczne polskie firmy gorzelnicze, ale także przekonasz się o kunszcie i unikatowości, jakie niesie zagraniczna wódka. Butelka wódki 0,7L pomoże Ci natomiast w utrzymaniu radosnego nastroju i świętowaniu przy niepowtarzalnym trunku jeszcze dłużej. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zobacz również inne wódki: wódka czysta, wódka smakowa, wódka kukurydziana, wódka zbożowa, wódka ziemniaczana, wódka czeska, wódka polska

Treść jest chroniona prawami autorskimi.