WILD WINE CABERNET SAUVIGNON RED DRY 0,75L

49,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
WILD002
Opis

WILD WINE CABERNET SAUVIGNON RED DRY. Co powiesz na wino, które zamyka w smaku kosz dojrzałych wiśni i prawie granatowych śliwek prosto ze słonecznego sadu? Czy potrafisz sobie wyobrazić ten bogaty aromat? Nie musisz – możesz osobiście go skosztować… Wild wine Cabernet Sauvignon Red Dry charakteryzuje właśnie tak ciekawy bukiet smakowy. Brzmi kusząco, nie sądzisz?

Wild wine Cabernet Sauvignon Red Dry o dymnym charakterze

Przedstawiamy luksusowe czerwone Cabernet Sauvignon Red Dry o smakowicie wytrawnym charakterze. Lekkie, delikatne, a zarazem charakterne, wyróżnia się soczyście wiśniowo-śliwkowym smakiem wzbogaconym o akcenty dymu z cygara. Producentowi naprawdę udało się zamknąć wspomniane aromaty w smukłej butelce, która przykuwa wzrok oryginalną etykietą z brodatym mężczyzną. Skąd taki pomysł?

Polska marka chce udowodnić, że wino to nie tylko domena kobiet, jak przyjęło się stereotypowo na świecie. Wild wine Cabernet Sauvignon Red Dry trafia w gusta panów i pań o najbardziej wymagających podniebieniach. Soczyście owocowy trunek powstał tylko z jednego szczepu winorośli cabernet Sauvignon, uznanego za jeden z najlepszych w swoim gatunku.

Cabernet Sauvignon Red Dry – bez podziału na płeć

W czym tkwi fenomen wina Cabernet Sauvignon Red Dry? Jego ambasadorem jest popularny aktor Piotr Stramowski, który pragnie udowodnić, że wino to przyjemność łącząca ludzi ponad podziałami – nie tylko domena kobiet. Czerwone wytrawne Cabernet Sauvignon Red Dry powstaje z myślą o każdym smakoszu czerwonego trunku.

Cabernet Sauvignon Red Dry znakomicie nadaje się też jako prezent dla bliskiej osoby. Jego charakterny smak w połączeniu z niezwykle oryginalną etykietą na pewno trafi w gusta adresata upominku. To nieszablonowe wino, które wyróżnia też bardzo atrakcyjna cena – nie obciąży nadmiernie żadnej kieszeni. Można do niego wracać niejednokrotnie!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Czerwone Wytrawne
Szczep cabernet sauvignon
Pojemność 0,75L
Producent WILD WINE
Kraj Chile
Identyfikator 5905466019052
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WILD WINE CABERNET SAUVIGNON RED DRY 0,75L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.