WIELKI ŁOWCZY WHISKY 3L 40%

950,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
WIEL001
Opis

WIELKI ŁOWCZY WHISKY to 3-letnia luksusowa szkocka whisky o subtelnym, ale mocnym aromacie, aksamitnej gładkości i mocno nasyconym bursztynowym kolorze. Dzięki oryginalnej butelce doskonale nadaje się na prezent.

To obowiązkowa whisky na każdą okazję. Jej zmysłowy zapach słodkiego miodu będzie żył wiecznie. Ogłaszana przez ekspertów i krytyków jako jedna z lepszych whisky, jest to ta, którą należy mieć. Zwłaszcza miłośnicy militarki ją docenią – fenomenalne opakowanie przykuwa wzrok.

Whisky w kształcie broni

WIELKI ŁOWCZY WHISKY jest dla prawdziwego konesera whisky. Bogaty i urozmaicony profil smakowy to bezkonkurencyjne połączenie wysokiej jakości produktu, wykwintnego kunsztu i pierwszorzędnego smaku. Lekkie i orzeźwiające, o subtelnym, ale mocnym aromacie. Gładka i aksamitna, o mocno nasyconym bursztynowym kolorze. A całości dopełnia fenomenalne opakowanie w kształcie karabinu – coś dla pasjonatów militarki. Zapewniamy!

Whisky – jego fenomen

Branża whisky to jeden z najbardziej dynamicznych rynków na świecie. Rośnie średnio o 3% rocznie i będzie rosła dalej w nadchodzących latach. Whisky ma długą historię i jest popularnym napojem na całym świecie. Powstaje ze zbóż, owoców i ziół. Branża whisky rozwija się od wielu lat i oczekuje się, że w nadchodzących latach będzie nadal rosła. W 2017 roku Stany Zjednoczone wyprodukowały ponad 6 milionów galonów whisky, co stanowiło wzrost o 40% w stosunku do 2016 roku.

Przede wszystkim musimy zrozumieć proces powstawania whisky. Pierwszym krokiem jest destylacja. Potem następuje zacieranie i fermentacja, co skutkuje zawartością alkoholu. Potem następuje proces starzenia i wreszcie butelkowanie.

Whisky jest wytwarzana przez destylację zacieru zbożowego i innych składników. Kluczowymi składnikami są zboże, woda, drożdże i zacier. Właśnie te składniki sprawiają, że WIELKI ŁOWCZY WHISKY smakuje wybornie!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 3L
Producent GLEN GATE
Kraj Szkocja
Identyfikator 5901617004731
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WIELKI ŁOWCZY WHISKY 3L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.