Whisky single malt

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 209

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 209

na stronę

Whisky z jednego blendu

Whisky single malt istnieje od setek lat. Gorzelnie, takie jak Glenfiddich (z najpopularniejszym Glenfiddich 12yo), Glenmorangie i Chivas Regal, to jedne z najsłynniejszych destylarni na świecie ze względu na whisky single malt. Whisky single malt produkowane są tylko z jednego rodzaju ziarna - jęczmienia słodowego, co nadaje wyjątkowego smaku whisky.

Single malt whisky cena

Whisky single malt ma wiele odmian, takich jak whisky single grain, whisky single cask, single cask strength. Wszystkie mają inną cenę, ponieważ mają różne smaki i moce w zależności od rodzaju użytego w nich ziarna.

Whisky single malt to rodzaj whisky, która jest produkowana przez jedną destylarnię. Wytwarzana jest ze słodu jęczmiennego jednego gatunku, w konkretnej destylarni, a następnie destylowana w dębowych beczkach. Single malty to zawsze trafny zakup!

Whisky single malt do 100 zł

Whisky single malt (whisky słodowa) to rodzaj whisky produkowany od wieków. Wytwarzany jest tylko z jednego rodzaju zbóż i zawsze z jednej, konkretnej destylarni, a destylarnie są zazwyczaj kojarzone z określonymi regionami geograficznymi. Z drugiej strony whisky słodowa jest zwykle wytwarzana z więcej niż jednego rodzaju zbóż, jest destylowana dwukrotnie lub więcej w miedzianych alembikach i starzona w dębowych beczkach przez co najmniej trzy lata.

Jako single malt do 100zł proponujemy GLEN TURNER HERITAGE DOUBLE CASK

Whisky single malt do 150 zł

Whisky single malt do 150 zł? W naszym sklepie znajdziesz kilka propozycji idealnych na każdą ważną okazję. Kupując taki trunek, z pewnością pozytywnie zaskoczysz swoich gości.

Z naszej strony single malt do 150zł którego warto polecić to AUCHENTOSHAN 12YO

Single malt whisky sklep

Termin „single malt whisky” to etykieta marketingowa używana do opisania określonego rodzaju szkockiej whisky. Jest zrobiony ze słodu jęczmiennego (jęczmień to jedyne ziarno używane do produkcji trunku), wody, drożdży i tylko jednej destylacji, z jednej destylarni, co wymaga wiele czasu i wysokich kosztów produkcji.

Whisky single malt są najlepsze dla tych, którzy preferują smak danej destylarni i są gotowi za to zapłacić. Są też zazwyczaj droższe niż inne rodzaje whisky jak whisky blended, np. Johnnie Walker, zatem trzeba mieć to na uwadze, wchodząc w świat bursztynowych trunków.

Single malt whisky sklep internetowy

Wiemy, że nasz każdy klient preferuje całkowicie inny smak whisky, dlatego oferujemy bogaty asortyment tych alkoholi, które pochodzą ze Szkocji, Japonii, Irlandii, Polski oraz wielu innych zakątków na świecie. Szczególnie dużą popularnością cieszy się najlepsza single malt whisky z południowego regionu Lowlands, z którego pochodzą znane marki Auchentoshan, Glenkinchie i Bladnoch.

W naszym sklepie internetowym FORFITER exclusive kupisz też whisky z górskich regionów Szkocji, czyli z Highlands, które wyróżniają się cytrusowo-wrzosowymi posmakami z nutami torfu. A może spróbujesz trunku z górskiej okolicy Speyside, takiego jak Glenfiddich, Glenlivet Balvenie lub Glenfarclas? W ich przypadku na pierwszy plan wysuwają się łagodniejsze, ale jednocześnie bardziej wyraziste torfowe akcenty.

Każda dobra single malt whisky z naszego asortymentu powstała z myślą o przebogatych potrzebach klientów z całego świata. Słodkie, dymne, korzenne, gorzkie… u nas dobra single malt whisky przyjmuje wiele postaci!

Butelka szkockiej whisky single malt na prezent

Single malt whisky, która zadowoli każdego. Niezależnie od okazji single malt to idealny prezent dla przyjaciół i rodziny. Oferujemy różne zestawy, które tworzą doskonałe upominki. Uczcij okazję wyjątkową, atrakcyjną i wysokiej jakości whisky na prezent. Nasze zestawy upominkowe charakteryzują się różnymi smakami i stylami alkoholi, dzięki czemu na pewno wybierzesz właściwy dla swoich bliskich. Sprawdź ofertę już teraz! Poznaj także blended whisky, w świecie whisky bardzo uznaną - zapraszamy!

Treść jest chroniona prawami autorskimi.