Whisky hiszpańska

Ustaw kierunek malejący

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

na stronę

Whisky hiszpańskie sklep online

Z dumą oferujemy najlepszą hiszpańską whisky wymagającym koneserom dobrej jakości alkoholu. W naszym sklepie internetowym możesz kupić dowolną butelkę tego trunku, by cieszyć się nią w domu lub na przyjęciu. Nasze butelki są dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi.

Whisky hiszpańskie cena

Hiszpańska whisky, która smakuje jak niebo, a to wszystko przy powolnym mieszaniu młodej brandy. To doskonały wybór dla tych, którzy kochają w swoich napojach mocne, wyważone i bezkompromisowe smaki. Gładkość i kwiatowe nuty whisky z jej delikatną słodyczą są doskonałym towarzyszem dla szklanek wody lub koktajli.

Beam Suntory to pierwsza hiszpańska destylarnia whisky i pierwsza zbudowana w Palazuelos de Eresma. Poza tym w Hiszpanii brandy wytwarzana jest w Katalonii. To właśnie tam powstają trunki charakterem zbliżone do del brandy de jarez. Metoda solera polega na powolnym mieszaniu młodej brandy ze starszą, które dojrzewają w beczkach z dębu amerykańskiego. W rejonie Penedes powstają trunki charakterem zbliżone do koniaku. Do produkcji del Brandy de Jerez, zaliczana do trzech najbardziej cenionych winiaków na świecie, używane jest białe wytrawne wino.

Zobacz również inne whisky: whisky blended, whisky single malt, whisky pure malt, whisky single cask, whisky single grain, whisky angielskie, whisky austriackie, whisky francuskie, whisky hiszpańskie, whisky indyjskie, whisky irlandzkie, whisky japońskie, whisky kanadyjskie, whisky polskie, whisky szkockie, whisky szwedzkie, whisky tajwańskie, whisky amerykańskie, whisky walijskie.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.