VECCHIA ROMAGNA NERA BLACK BRANDY 0,7L 38%

95,99 zł
SKU
VECC001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

VECCHIA ROMAGNA NERA BLACK BRANDY to klasyczne brandy. Marka ta jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych we Włoszech o długiej historii, dzięki szlachetnym i doskonałym odmianom rocznika. Celem firmy jest wpisanie się w historię światowych alkoholi. Tylko najlepsze składniki i nowoczesna technika umożliwiają takie osiągnięcie. I tak powstało bursztynowe brandy – klasyczne, oryginalne, lekkie. To klasa sama w sobie!

VECCHIA ROMAGNA NERA BLACK BRANDY - Klasyczna brandy

Ta brandy jest mocna, o złożonym i eleganckim smaku. VECCHIA ROMAGNA NERA BLACK BRANDY jest najwyższej jakości, z długą historią doskonałości w produkcji. Od wielu lat jest popularnym koniakiem we Włoszech i uznanym symbolem luksusu i elegancji.

Produkcja brandy jest istotną częścią kultury tego regionu. Z tych eksperymentów narodziła się VECCHIA ROMAGNA NERA BLACK BRANDY, aby stworzyć nową, aromatyczną brandy, o mocnym i pięknym smaku, z długą historią. Etykieta wykończona złotym napisem, doskonale prezentuje się w gablocie z trunkami. To elegancki trunek, wybornie będzie przykuwał wzrok również podczas każdej imprezy na przykład w rodzinnym gronie. To brandy nadaje się też na przemyślany prezent dla taty, wujka lub szefa - zapewniamy, że wywoła radość!

VECCHIA ROMAGNA NERA BLACK BRANDY - Fenomen brandy

Brandy to ciemny, słodki i alkoholowy napój. Jest produkowany od początku XX wieku w różnych krajach, takich jak Francja, Belgia, Niemcy i Szkocja. Nazwa „brandy” pochodzi od francuskich słów „brulot” lub „brolle”, co oznacza spalony. Brandy to rodzaj alkoholu destylowanego wytwarzany przez destylację słodkiego wina. Wino, takie jak sherry, było używane do wyrobu tego trunku od czasów starożytnych.

W średniowieczu francuska brandy nazywana była „pulsem” i była wytwarzana z czerwonego wina. Brandy wytwarzana jest od czasów starożytnej Grecji i jest wymieniona w Iliadzie Homera. Ta długa historia owocuje takimi smakołykami jak VECCHIA ROMAGNA NERA BLACK BRANDY!

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 38%
Pojemność 0,7L
Producent VECCHIA ROMAGNA
Kraj Włochy
Identyfikator 8000060100247
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VECCHIA ROMAGNA NERA BLACK BRANDY 0,7L 38%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.