TURNAU SOLARIS 0,75L

100,00 zł
SKU
PWT02
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

TURNAU SOLARIS. Czy Polska ma szansę stać się winiarską potęgą? Trudno jednoznacznie orzec. Z pewnością jednak staje się coraz bardziej intrygującym miejscem dla miłośników wina i poważnym graczem na międzynarodowym rynku.

Branża winiarska w Polsce

Sytuację tę zawdzięczamy pasjonatom, którzy kilkanaście lat temu snuli pierwsze plany i marzenia, a następnie dość szybko przechodzili od słów do czynów i rozpoczynali uprawy winorośli, a niedługo potem pierwsze produkcje. Dziś do najbardziej rozpoznawalnych w kraju, ale powoli również poza granicami, marek należy Winnica Turnau, usytuowana w malowniczym miejscu na północnym zachodzie Polski.

TURNAU SOLARIS – wino pełne słońca

Prezentowany tu Solaris to jeden z flagowych produktów Winnicy Turnau. Białe, wytrawne wino nazwą nawiązujące do słońca, któremu zawdzięcza pełnię smaku i wspaniały zapach. Aromat obfituje w słodycz śliwki mirabelki, przełamywany cytrusowymi akcentami. Z kolei smak to zbalansowane nuty dojrzałego jabłka i kwaskowatego grapefruita. To wino bogate, intensywne, satysfakcjonujące.

Uprzyjemni każdy wieczór, ale szczególnie wspaniale będzie komponowało się z daniami obiadowymi. Serwuj je do dań mięsnych: zarówno tych z mięsem białym, jak i czerwonym. Wykorzystuj jako trunek towarzyszący wszelkim daniom rybnym, ale jeśli gustujesz w kuchni wegetariańskiej lub planujesz dla przyjaciół wieczór z kuchnią włoską – również do makaronów w każdej postaci.

TURNAU SOLARIS - znakomite wino z Baniewic

TURNAU SOLARIS z winiarni w Baniewicach jest jedną z najczęściej wybieranych propozycji producenta. Dla osób, które interesują się winem, z pewnością ciekawą informacją będzie fakt, że o winie Solaris i pozostałych trunkach spod szyldu Turnau można posłuchać na miejscu. Zainteresowanie tym miejscem, tematem, procesem produkcji świadczy o tym, że jakościowe polskie wina mogą stać się nie tylko naszą dumą, ale i wspaniałym towarem eksportowym, promującym Polskę na całym świecie.

Cieszy również bogata oferta Winnicy Turnau – znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy białych wytrawnych win, takich jak Solaris, ale i pozostałych rodzajów trunków. A może, skuszeni opowieścią, odważą się spróbować czegoś innego?

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Białe Wytrawne
Pojemność 0,75L
Producent WINNICA TURNAU
Kraj Polska
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TURNAU SOLARIS 0,75L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.