TURNAU SEYVAL BLANC 0,75L

96,99 zł
SKU
PWT01
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

TURNAU SEYVAL BLANC. Białe, wytrawne wino, które charakteryzuje się lekkością, licznymi, ale przenikającymi się delikatnie aromatami. Idealne połączenie słodyczy i kwasowości.

Pełnia smaku, subtelny bukiet aromatów

Turnau Seyval Blanc będzie trunkiem dość uniwersalnym, zatem warto zaopatrzyć się w nie z myślą o różnych okazjach. Spokojny wieczór w gronie domowników, spotkanie towarzyskie ze szwedzkim bufetem albo proszona kolacja z rozbudowanym menu. Producent poleca ten trunek szczególnie do dań z makaronu, owoców morza oraz rozlicznych potraw kuchni azjatyckiej – a to naprawdę szeroki wachlarz możliwości.

Choć może osobom, które po wino sięgają rzadziej, trudno jest sobie wyobrazić połączenie subtelnego i lekko pikantnego charakteru, opis taki z pewnością rozpoznają smakosze gustujący w winach wytrawnych. Czy Turnau Seyval Blanc jest zaskakujące? Owszem, zaskakuje delikatnością, przenikającymi z tła akcentami kwiatowymi, nutami pomarańczy i mango. Słodycz jest nienachalna, idealnie zbalansowana przez nuty kwiatowe i kwasowość opisywaną jako chrupka.

TURNAU SEYVAL BLANC - Jedno wino na wiele okazji

TURNAU SEYVAL BLANC to wino jednocześnie ciekawe i bezpieczne, można je z ogromną szansą powodzenia serwować grupie, w której znajdują się osoby pijące wino okazjonalnie. Lekkie, orzeźwiające, określane przez znawców jako eleganckie.

Winnica Turnau jest jednym z najbardziej znanych w Polsce producentów wina. Aktualnie posiada w ofercie niezwykle zróżnicowane trunki. Sporo klasycznych win wytrawnych i słodkich, ale również bardzo interesujące produkty, których historia powstania wiąże się z niezwykłymi zabiegami. Każdy z produktów jest planowany i wprowadzany na rynek z ogromną dbałością o detale.

TURNAU SEYVAL BLANC - Wina z Polski, wina z Baniewic

Dwie parcele, własna uprawa szczepów między innymi solaris, johanniter, regent i cabernet. Marka rozpoczęła swoją działalność na długo przed tym, nim termin „wina z Polski” stał się trendującym, modnym tematem. Dziś, po kilkunastu latach, butelki z charakterystyczną, minimalistyczna białą etykietą Turnau utożsamiane są z najwyższą jakością i ogromną przyjemnością w smakowaniu wyjątkowych, powstających w całości w Polsce, win.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Białe Półwytrawne
Szczep seyval blanc
Pojemność 0,75L
Producent WINNICA TURNAU
Kraj Polska
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TURNAU SEYVAL BLANC 0,75L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.