TURNAU JOHANNITER 0,75L

110,00 zł
SKU
PWT04
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

TURNAU JOHANNITER. Z kilku szczepów rosnących w obrębie winnicy w Baniewicach powstają różne, niekiedy bardzo różniące się od siebie wina. Prezentowany tu Johanniter, jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki Turnau, powstaje z wykorzystaniem  szlachetnego Rieslinga. Ten dodatek sprawia, że otrzymujemy zupełnie nowy aromat – jasny, świeży, bardzo delikatny.

TURNAU JOHANNITER - Słodycz lata w butelce

Już na wstępie wyczuwalne są w Johanniterze jabłka i klasycznie wybrzmiewający w tym szczepie agrest. W smaku słodycz charakterystyczna dla brzoskwini przeciera się z zielonymi owocami. Finisz, nieco zaskakujący, przynosi subtelną kwasowość i właśnie dzięki temu twistowi na końcu jeszcze bardziej lekkie i świeże wydaje się to wino.

Biały, półsłodki trunek może okazać się doskonałym wyborem dla tych, którzy niekoniecznie wypowiadają się zdecydowanie po stronie win słodkich czy wytrawnych. Wymarzone będzie dla tych, którzy lubią próbować ciekawych połączeń, innowacyjnych rozwiązań, odświeżających smaków, schodząc z utartych ścieżek.

TURNAU JOHANNITER - Bardzo uniwersalne półsłodkie wino

TURNAU JOHANNITER idealnie sprawdzi się latem, jako trunek na wieczór w ogrodzie. Uświetnisz dzięki niemu również proszony obiad i towarzyskie spotkanie przy stole. Komponuj to białe, półsłodkie wino z całą gamą dań i potraw – wykorzystuj jako aperitif, podawaj do białego mięsa i wszelkiego typu sałat. Łącz z prostymi deserami.

Ta i pozostałe propozycje z Winnicy Turnau są doskonałą reklamą rozwijającej się coraz lepiej w naszym kraju branży winiarskiej. Choć jeszcze kilka lat temu fraza „polskie wina” uchodziła za mrzonkę, aktualnie oferta staje się niezwykle ciekawa, a kolejne produkty nie tylko trafiają na stoły w Polsce i na świecie, ale stają się już rozpoznawalne i utożsamiane z wysoką jakością i doskonałym smakiem.

Niespodzianki z polskich winnic

Okazuje się, że również w naszym klimacie możliwe jest uprawianie winorośli, skuteczne zbiory i proces, który zapewnia wyjątkowy efekt. Rozsmakuj się w polskich winach i odkrywaj wszystkie niuanse zawarte w aromacie i smaku pochodzącym z zachodniopomorskich upraw. Johanniter będzie doskonałym wyborem na początek tej wspaniałej przygody.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Białe Półsłodkie
Pojemność 0,75L
Producent WINNICA TURNAU
Kraj Polska
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TURNAU JOHANNITER 0,75L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.