TULLAMORE DEW CIDER CASK FINISH WHISKEY 0,7L 40%

110,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
TULL005
Opis

Tullamore Dew Cider Cask Finish Whiskey – jabłkowy akcent

TULLAMORE DEW CIDER CASK FINISH WHISKEY to nie byle jaka whiskey. Jeden z najpopularniejszych produktów marki, która na arenie międzynarodowej konkuruje z najlepiej sprzedającą się irlandzką whiskey, czyli Jamesonem. Wyjątkowa jakość, niesamowity smak, wybitny aromat – wszystko to zostało zamknięte w klasycznej dla marki butelce. Czerwona etykieta sugeruje, że Tullamore Dew Cider Cask Finish Whiskey jest troszkę inna, niż jej klasyczna siostra. Ta konkretna butelka zawiera w sobie mieszankę najlepszych whiskey single grain, single malt oraz single pot still. Dodatkowo dojrzewała w beczkach po cydrze, a cały ten proces nadał jej mocno owocowych i drzewnych akcentów.

Tullamore Dew Cider Cask Finish  – słodka i cierpka zarazem

Tullamore Dew Cider Cask Finish wyróżnia się zarówno smakiem, jak i aromatem pod każdym względem. Wszystko to zawdzięcza procesowi dojrzewania w beczkach po aromatycznym cydrze. W zapachu pojawiają się akcenty słodowe z dodatkiem soczystych, zielonych jabłek. Wyczuwalne jest również siano i runo leśne, które nadają wspaniałej pełni i głębi. W smaku Tullamore Dew Cider Cask Finish Whiskey jest bardzo lekka, pełna świeżych jabłek, słodu, ale także toffi, karmelu i dębiny. Finisz o średniej długości, warty zapamiętania – przepełniony słodem i wspaniałymi, soczystymi jabłkami. Takiej irlandzkiej whiskey naprawdę trudno się oprzeć.

Tullamore Dew Cider Cask Finish – dobra na początek

Tullamore Dew Cider Cask Finish Whiskey to fantastyczna irlandzka whiskey na początek. Wszystko dzięki mocnym, jabłkowym akcentom, które dodają odpowiedniej ilości zarówno słodyczy, jak i cierpkości. Whiskey bardzo harmonijna, bogata, pełna, świetnie sprawdzi się wśród amatorów irlandzkich trunków. Oczywiście taka kompozycja smaków i zapachów zadowoli także profesjonalnych koneserów, którzy docenią jej złożoność. Świetnie sprawdza się do picia solo – dzięki temu można docenić jej jabłkowy charakter. Oczywiście świetnie sprawdzi się także jako składnik wielu drinków i koktajli – to bardzo uniwersalny napitek, który stale podbija podniebienia smakoszy z całego świata.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent TULLAMORE DEW COMPANY
Kraj Irlandia
Identyfikator 5391516892247
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TULLAMORE DEW CIDER CASK FINISH WHISKEY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.