DĘBOWA POLSKA EXCELLENT ŚRUBA 0,7L 40%

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT ŚRUBA 0,7L 40%

DĘBÓWKA WÓDKA TROFEUM 0,7L 40% + 2 KIELISZKI

DĘBÓWKA WÓDKA TROFEUM 0,7L 40% + 2 KIELISZKI

TIMBERMAN 6YO WHISKY 1L 40% BECZKA

360,00 zł
SKU
DEBO0115

TIMBERMAN 6YO WHISKY BECZKA to Szkocka Whisky Blended z idealnym połączenie delikatnej nuty najwyborniejszych odmian alkoholi terenów Highland z wyjątkowością smaku płynącą z tradycji marki Dębowa Polska. Pomimo faktu, że destylatornia ta słynie głównie z produkcji wysokiej jakości wódek, to w swojej ofercie ma również wykwintne alkohole ze szkocką historią, takie jak Timberman 6YO Whisky.

Wyjątkowa Polska Whisky zamknięta w dębowej beczce

Timberman 6YO Whisky to wyjątkowy produkt, wykonany z dębowego drewna. Whisky Timberman 6YO beczka jest dostępny w sprzedaży w litrowej 6-letniej szkockiej whisky rodzaju blended malt, która zawiera się w niestandardowej butelce, kształtem przypominającą charakterystyczną elegancką beczką wykonaną z ciemnego dębu i przepasaną złotymi obręczami. Dla uzyskania większej wygody w beczce zamontowano dodatkowo wygodny kranik do picia.

Timberman 6YO Whisky to połączenie esencji regionu Highland z wyrazistym smakiem krajowych rzemieślników.

Gwarancja najwyższej jakości Polskiej Whisky

Producentem Timberman 6YO Whisky jest firma Dębowa Polska, która od lat daje gwarancje najwyższej jakości trunków, dodatkowo biorąc pod uwagę przystępną cenę, whisky ta stanowi idealny pomysł na prezent.

Timberman charakteryzuje się delikatnym, mocnym smakiem z nutką dębiny, karmelu, wanilii, słodkiej i owocowej nuty. Jest idealny do picia zarówno solo, jak i jako dodatek do drinków.

Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Whisky
Wiek 6
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 1L
Producent DĘBOWA POLSKA
Identyfikator 5903983406034
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TIMBERMAN 6YO WHISKY 1L 40% BECZKA
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.