TALISKER 10YO SINGLE MALT WHISKY 0,7L 45,8%

210,00 zł
SKU
TALI001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

TALISKER 10YO SINGLE MALT WHISKY. Czy wiesz, że Talisker 10 Letni nosi nazwę złotego trunku ze Skye? To właśnie na tej malowniczej wyspie, otoczonej przez morską bryzę, powstaje 10-letni Talisker. Oryginalne szkockie whisky jest produkowane z jednego destylatu, co oznacza, że reprezentuje rodzaj single malt, czyli nie jest mieszane z kilku destylatów.

Talisker 10YO SINGLE MALT to jedno z najbardziej cenionych whisky na świecie, jego 18-letnia wersja otrzymała tytuł Najlepszego Single Malt Świata na World Whisky Awards w 2007 roku. W czym więc tkwi fenomen wspomnianego złotego alkoholu?

Talisker 10YO Single Malt whisky – szlachetna marka

Talisker to jedna z czołowych marek whisky na świecie, która wiedzie prym od ponad 100 lat. Złocisty Talisker 10 Letni to szkocka whisky słodowa, w której woń torfu przeplata się z posmakiem świeżych owoców, słodkiego toffi, świątecznej skórki pomarańczy oraz chrupiących solonych orzeszków.

Składniki przywodzą na myśl przyjemny świąteczny czas, pełen relaksu i spokoju, w gronie najważniejszych osób. TALISKER 10 LETNIA SINGLE MALT WHISKY pozostawi na Twoim podniebieniu słodko-pikantny posmak ekskluzywnego alkoholu, a dodatkowo jego aromat przepełniają akcenty dymne. Co więcej, 10-letni Talisker wyróżnia się na tle pozostałych whisky – jest on rozcieńczany do 45,8% alkoholu, a nie najczęściej przyjętych 40% lub 43%. To zatem mocniejszy trunek o wyrazistszym smaku – idealny dla wymagającego podniebienia.

Talisker 10 Letnia Single Malt whisky – owiane morską bryzą

Lubisz, gdy alkohol nie tylko dobrze smakuje, ale i prezentuje się elegancko? TALISKER 10YO SINGLE MALT WHISKY charakteryzuje nieskomplikowana etykieta ze złotymi akcentami. Całości dopełnia piękne stalowoniebieskie opakowanie, które przedstawia panoramę malowniczej wyspy Skye.

Oddaje ono hołd sile i tajemniczości tej krainy, a całości dopełnia napis „Made by the sea”, czyli „Stworzona przez morze”. I jest w tym dużo prawdy, ponieważ whisky ma w sobie nutę morskiej bryzy, która otacza gorzelnię. Talisker 10YO whisky pełna owocowych, korzennych i dymnych akcentów pozwoli Ci delektować się wolną chwilą – celebruj swoje życie!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Single Malt Whisky
Wiek 10
Zawartość alkoholu 45,8%
Pojemność 0,7L
Producent TALISKER SINGLE MALT SCOTCH WHISKY
Kraj Szkocja
Identyfikator 5000281005416
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TALISKER 10YO SINGLE MALT WHISKY 0,7L 45,8%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.