STUMBRAS QUINCE WÓDKA 0,5L 40%

47,99 zł
SKU
STUMB008
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

STUMBRAS QUINCE WÓDKA. Ceniona w wielu krajach litewska wódka, tym razem w odsłonie smakowej – z dodatkiem pigwy.

To propozycja jednego z największych producentów litewskich, ale jednocześnie firmy cenionej w całym regionie nadbałtyckim. Stumbras jest nazwą firmy działającej od wczesnych lat XX wieku, a jednocześnie jedną z linii alkoholi produkowanych w Kownie.

Litewski STUMBRAS QUINCE WÓDKA – znakomity smak

Firma, pokonując przez całe dwudzieste stulecie szereg przeciwności i musząc kilka razy wznawiać działalność, wypracowała na rodzimym rynku niezwykle silną pozycję. Kluczową częścią produkcji są nalewki, które stanowią aż 70% krajowego zapotrzebowania. W Polsce cenione są szczególnie wódki tej marki.

Stumbras to marka korzystająca ze starych, w tym również dworskich receptur – przepisów sprawdzonych i doskonalonych przez najbardziej wymagających mistrzów gorzelnictwa. Słynie z doskonałej jakości, wykorzystywaniu najlepszych składników i świetnego smaku. W wersji podstawowej to przede wszystkim wódka zbożowa, rozpoznawana między innymi dzięki kłosowi pszenicy umieszczanemu ręcznie w każdej butelce.

STUMBRAS QUINCE WÓDKA - Czysta wódka i… litewskie cytryny (pigwy)

Z bogatej oferty producenta możemy wybierać również propozycje smakowe, w tym prezentowaną tu wódkę z pigwą. Litwini nazywają niekiedy pigwę litewskimi cytrynami.

Pigwową wódkę Stumbrass poleca się podawać solidnie schłodzoną. Może stanowić uzupełnienie posiłku, podkreślając i wydobywając poszczególne smaki potraw. To alkohol o łagodnym smaku, zbalansowane nuty słodko- kwaśne pozostawiają w ustach przyjemne uczucie.

Przynosi skojarzenia z latem, przyjęciem w ogrodzie, dojrzałymi owocami. Wódka ta będzie ciekawa solo, ale intrygujący pigwowy smak z pewnością urozmaici również koktajle, nawet te najprostsze, na przykład z dodatkiem wody gazowanej i świeżych owoców.

Pigwowa wódka Stumbras

Wódka Quince - pigwowa Stumbras rozlewana jest do butelek o kształcie tożsamym z innymi propozycjami z tej serii. Łatwo rozpoznawalna dzięki charakterystycznej etykiecie. Przez przeźroczyste szkło butelki widać jej piękny, złocisty odcień. Na dnie butelki znajduje się zawsze kilka kawałków owoców.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Żyto
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent STUMBRAS 1906
Kraj Litwa
Identyfikator 4770033228264
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STUMBRAS QUINCE WÓDKA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.