STUMBRAS PREMIUM ORGANIC WÓDKA 0,7L 40%

115,00 zł
SKU
STUMB-167
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

STUMBRAS PREMIUM ORGANIC WÓDKA. Szukasz ekskluzywnej wódki o delikatnym smaku, która nie drażni podniebienia? Polski Stumbras Premium Organic to alkohol pochodzący z upraw ekologicznych, w których nie stosuje się nawozów sztucznych, a jego atutem jest używanie tylko lokalnych składników. Wybierając Stumbras Premium Organic, zyskujesz pewność, że wódka pochodzi z bezpiecznego źródła, to całkowite przeciwieństwo „gryzących” czystych. W czym tkwi sekret jej smaku?

Stumbras Premium Organic Wódka – dobre, bo polskie

Lubisz mieć pewność, że pijesz wysokogatunkowy alkohol stworzony z bezpiecznych składników? Takich, dzięki którym wódka smakuje wybornie, nie drażni podniebienia i nie powoduje, że na drugi dzień budzisz się z uciążliwym bólem głowy?

Zatem spróbuj Stumbrasa Premium Organic, czyli polskiej wódki z ekologicznych składników, bez dodatku szkodliwych substancji. Eksperci poświęcają specjalną uwagę produkcji, a ich troska dotyczy każdego surowca, bez wyjątku. Dlatego organiczny Strumbas to połączenie wody oligoceńskiej i polskiego zboża z lokalnych upraw. To wódka klasy Premium dla wymagających klientów, którzy cenią jakość w swoim życiu.

Dlaczego Stumbras Premium Organic nie „gryzie” nieprzyjemne w podniebienie? To za sprawą 5-krotnej filtracji alkoholu, która łagodzi i wyważa ostrość wódki. Podczas filtracji zachowuje się proekologiczne działania – filtr jest wykonany z bezpiecznego lnu ekologicznego.

Stumbras Premium Organic – ekologiczna wódka

Jako, że Stumbras Premium Organic Wódka powstaje z najwyższą starannością, a jakość jest tutaj priorytetem, w ciągu doby rozlewa się zaledwie 300 butelek tego alkoholu. Otrzymujesz więc delikatną wódkę poddaną czasochłonnemu procesowi produkcji. Nie znajdziesz jej na każdej sklepowej półce, ale u nas zamówisz ją a bardzo atrakcyjniej cenie, więc szybko skosztujesz ekologicznej czystej.

Stumbras Premium Organic idealnie nadaje się do picia solo, ale i jako baza do przygotowywania kolorowych drinków. Może zaskoczysz znajomych doskonale wyważoną wódką podczas najbliższego spotkania? Na pewno docenią Twój dobry gust!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent STUMBRAS 1906
Kraj Litwa
Identyfikator 4770033229483
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STUMBRAS PREMIUM ORGANIC WÓDKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.