STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA 0,5L 40%

47,99 zł
SKU
STUMB011
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA to kwintesencja elegancji, spod której emanuje aura wysokiej klasy rzemiosła destylacyjnego. Ten luksusowy trunek pochodzi od renomowanego producenta, którego tradycje sięgają lat wstecz, stając się symbolem doskonałości w świecie wódki. Wytworzona z wyselekcjonowanej pszenicy ozimej, ta wódka reprezentuje esencję natury, uwiecznioną w krystalicznie czystym płynie. Dzięki starannemu procesowi destylacji i unikalnym metodom produkcji, STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA zyskuje nie tylko wyjątkowy smak, ale również niepowtarzalny charakter. Historia tej marki to kronika doskonałości, której korzenie są tak głęboko zakorzenione, że stała się ona legendą w świecie spirytusów. Każda kropla jest dowodem na to, że prawdziwa pasja i zaangażowanie mogą dać wspaniałe rezultaty, tworząc produkty o niespotykanej jakości.

STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA - Mistrzostwo smaku

Kiedy próbujesz jej po raz pierwszy, doświadczasz harmonii smaków, która jest niemalże magiczna. Wyrazista, ale jednocześnie delikatna, odkrywasz nuty czystej pszenicy, przeplatające się z subtelnymi akcentami mineralnymi. Jej kolor jest czysty jak kryształ, a aromat urzeka subtelnością, z delikatnymi śladami wanilii i świeżego chleba. STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA jest idealna do picia na czysto, ale równie dobrze komponuje się w koktajlach, podkreślając charakter innych składników. Poleca się jej degustację w towarzystwie delikatnych przekąsek, które podkreślą jej wyjątkowy charakter. Otoczona tajemniczością, mówi się, że jej receptura była przechowywana jak najcenniejszy skarb, a jej nazwa odzwierciedla długą i bogatą historię procesu tworzenia.

STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA - Doskonałe okoliczności

Ten wyjątkowy trunek jest dedykowany dla tych, którzy chcą uczcić najważniejsze momenty w swoim życiu. Czy to toast podczas uroczystej kolacji, czy celebracja sukcesu w gronie najbliższych - STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA zawsze dodaje blasku każdej chwili. Wybór tej wódki na prezent podkreśli wyjątkowy charakter okazji i pokaże, że obdarowujący ma wyrafinowany gust. "Gdy kosztujesz STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA, doświadczasz prawdziwej esencji doskonałości" - tak mówiła o niej Elise Moreau, znana krytyk alkoholi. Ta wódka to wyjątkowe doświadczenie, które zostaje w pamięci na długo.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Pszenica
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent STUMBRAS 1906
Kraj Litwa
Identyfikator 4770033228073
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT WÓDKA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.