STUMBRAS CENTENARY WÓDKA 40%

Już od 47,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
STUMB002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

STUMBRAS CENTENARY WÓDKA. Najstarszy zakład produkujący alkohole na Litwie i klasyczny wyrób tej marki. Dla osób lubiących jakościowe trunki i zaskakujące edycje mamy doskonały przykład właśnie takiego produktu prosto od naszych wschodnich sąsiadów – Stumbras Centenary.

STUMBRAS CENTENARY WÓDKA - Pełna smaku litewska wódka

To czysta wódka o standardowej mocy 40%. Jest wśród smakoszy rozpoznawana nie tylko dzięki znakomitej jakości i swojej wyjątkowej gładkości. W każdej butelce umieszczony jest kłos zboża, za każdym razem ręcznie, co również świadczy o niezwykłym przywiązaniu do tradycji i niemal rzemieślniczym podejściu. Pozostaje jednym z najlepiej rozpoznawalnych produktów marki, również za granicą. Na litewskim rynku Stumbras jest liderem, największą część produkcji stanowią nalewki.

STUMBRAS CENTENARY WÓDKA - Lider rynku i jego propozycje

Na finalny efekt produktu wpływ ma kilka czynników – tradycyjna receptura, dopracowana technologia i specjalnie dobierane składniki. W jej aromacie nie ma nic nachalnego. Można ją ze smakiem pić solo, można podbijać nią koktajle. Będzie wspaniałym wyborem na towarzyskie spotkanie, często bywa też wybierana na większe okazje, na przykład jako wódka weselna.

Elegancka etykieta umieszczona jest na butelce z wytłoczonymi w szkle detalami, takimi jak rok założenia firmy i nazwa marki, nadaje to temu produktowi unikalnego charakteru. STUMBRAS CENTENARY WÓDKA prezentuje się wspaniale i równie dobrze smakuje. Może okazać się ciekawym wyborem na niezobowiązujący prezent, szczególnie dla osób, które lubią próbować nowych alkoholi, odkrywać kolejne smaki. To symbol jakości, jeden z najchętniej kupowanych litewskich produktów. Piękna grafika na butelce – pole pszenicy i słoneczny dzień zapowiadają subtelne doznania i gładki smak. Wybierz Stumbras Centenary i zasmakuj w litewskiej tradycji.

STUMBRAS CENTENARY WÓDKA - Nie tylko czysta wódka

Bogata oferta marki to wspomniane już nalewki, ale również wódki smakowe, likiery oraz whisky. Różnorodność trunków produkowanych i sprzedawanych przez Stumbras świadczy o dogłębnej znajomości poszczególnych procesów i ogromnym doświadczeniu. Stumbras Centenary Wódka, zwana też wódką stulecia, dostępna jest w butelkach o pojemności 500 i 700 ml.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Żyto
Zawartość alkoholu 40%
Producent STUMBRAS 1906
Kraj Litwa
Identyfikator 4770033224716
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STUMBRAS CENTENARY WÓDKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.