STARA KURNWICA WÓDKA 0,5L 40%

120,00 zł
SKU
KURN001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

STARA KURNWICA WÓDKA to niezwykła wódka z charakterem, która robi piorunujące wrażenie. Produkowana przez Wódki Regionalne – popularnego producenta wysokiej jakości alkoholi, który słynie z wyjątkowego nazewnictwa swoich produktów. Identyczną sytuację mamy w tym konkretnym przypadku. Do tego dochodzi również oryginalny design i wysokiej jakości trunek. Butelka jest prosta, choć nietypowa dla wódki. Ozdobiona została charakterystyczną dla marki etykietą, która jednak nie zajmuje całej powierzchni butelki – dzięki czemu z łatwością możemy podziwiać wspaniały kolor alkoholu.

Stara Kurnwica Wódka – wódka nietypowa

Stara Kurnwica Wódka to wódka nietypowa. Już sama etykieta oraz nazwa wskazują na ten fakt. Rzadko również spotyka się wódkę o pięknym, bursztynowym kolorze. Pochodzi on dzięki procesowi leżakowania w dębowych beczkach. Stara Kurnwica Wódka produkowana jest z destylatu winnego, co również nie jest typowe dla tego rodzaju alkoholu. Wysokiej jakości składniki i wyjątkowy proces produkcji sprawiają, że Stara Kurnwica zyskuje mocny, dębowy posmak i aromat. Sam producent sugeruje, że trunek smakiem przypomina bardziej brandy niż wódkę.

Wódka na każdą okazję

Stara Kurnwica to wódka, która fantastycznie odnajduje się podczas każdej okazji. Przede wszystkim świetnie sprawdza się w roli prezentu na wiele okazji – to wódka klasy Premium wytwarzana ze składników najwyższej jakości. Jest bezapelacyjnie jedyna w swoim rodzaju, dlatego każdy obdarowany z pewnością będzie zadowolony z prezentu. Dla kolekcjonera dobrych i wyjątkowych alkoholi, Stara Kurnwica to obowiązkowa pozycja. Wyjątkowy kolor i niezwykła etykieta sprawiają, że każdy pragnie ją mieć. Oczywiście jest to również wódka idealna do miłego spędzania czasu przy stole – z rodziną czy też ze znajomymi. Wyjątkowe walory alkoholu aż się proszą o konsumowanie go solo – tylko wtedy możemy zapoznać się z intensywnym smakiem i aromatem dębiny pochodzącym z procesu starzenia w beczkach. Wódka świetnie komponuje się również z kawą – tak jak prawdziwa brandy. Przyjemnie rozgrzewa w zimowe wieczory. Świetnie sprawdza się także jako dodatek do ciast i deserów – to prawdziwa wódka na każdą okazję.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent KURNWICA WÓDKI REGIONALNE
Kraj Polska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STARA KURNWICA WÓDKA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.