STARA KURNWICA WÓDKA 0,5L 40%

120,00 zł
SKU
KURN001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

STARA KURNWICA WÓDKA to niezwykła wódka z charakterem, która robi piorunujące wrażenie. Produkowana przez Wódki Regionalne – popularnego producenta wysokiej jakości alkoholi, który słynie z wyjątkowego nazewnictwa swoich produktów. Identyczną sytuację mamy w tym konkretnym przypadku. Do tego dochodzi również oryginalny design i wysokiej jakości trunek. Butelka jest prosta, choć nietypowa dla wódki. Ozdobiona została charakterystyczną dla marki etykietą, która jednak nie zajmuje całej powierzchni butelki – dzięki czemu z łatwością możemy podziwiać wspaniały kolor alkoholu.

Stara Kurnwica Wódka – wódka nietypowa

Stara Kurnwica Wódka to wódka nietypowa. Już sama etykieta oraz nazwa wskazują na ten fakt. Rzadko również spotyka się wódkę o pięknym, bursztynowym kolorze. Pochodzi on dzięki procesowi leżakowania w dębowych beczkach. Stara Kurnwica Wódka produkowana jest z destylatu winnego, co również nie jest typowe dla tego rodzaju alkoholu. Wysokiej jakości składniki i wyjątkowy proces produkcji sprawiają, że Stara Kurnwica zyskuje mocny, dębowy posmak i aromat. Sam producent sugeruje, że trunek smakiem przypomina bardziej brandy niż wódkę.

STARA KURNWICA WÓDKA - Wódka na każdą okazję

Stara Kurnwica to wódka, która fantastycznie odnajduje się podczas każdej okazji. Przede wszystkim świetnie sprawdza się w roli prezentu na wiele okazji – to wódka klasy Premium wytwarzana ze składników najwyższej jakości. Jest bezapelacyjnie jedyna w swoim rodzaju, dlatego każdy obdarowany z pewnością będzie zadowolony z prezentu. Dla kolekcjonera dobrych i wyjątkowych alkoholi, Stara Kurnwica to obowiązkowa pozycja. Wyjątkowy kolor i niezwykła etykieta sprawiają, że każdy pragnie ją mieć. Oczywiście jest to również wódka idealna do miłego spędzania czasu przy stole – z rodziną czy też ze znajomymi. Wyjątkowe walory alkoholu aż się proszą o konsumowanie go solo – tylko wtedy możemy zapoznać się z intensywnym smakiem i aromatem dębiny pochodzącym z procesu starzenia w beczkach. Wódka świetnie komponuje się również z kawą – tak jak prawdziwa brandy. Przyjemnie rozgrzewa w zimowe wieczory. Świetnie sprawdza się także jako dodatek do ciast i deserów – to prawdziwa wódka na każdą okazję.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent KURNWICA WÓDKI REGIONALNE
Kraj Polska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STARA KURNWICA WÓDKA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.