STANISŁAW WOKULSKI WÓDKA 0,5L 40%

42,99 zł
SKU
WOKU001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Wódka siedmiokrotnie destylowana

STANISŁAW WOKULSKI WÓDKA. Jest to doskonała edycja wódki, która wyprodukowana została z kukurydzy. STANISŁAW WOKULSKI WÓDKA jest siedmiokrotnie destylowana, a swoją niepowtarzalność zawdzięcza starannej i sumiennej selekcji składników. To właśnie sprawdzona receptura i kunsztowne metody produkcji sprawiły, że STANISŁAW WOKULSKI WÓDKA zyskuje nowy, wyrazisty smak. Doskonale sprawdzi się ona na różnego rodzaju uroczystościach rodzinnych czy też jako dodatek do spotkań z przyjaciółmi. Solo czy też w drinku, schłodzona zyskuje doskonałego smaku i uwydatnia wszystko, co w niej najlepsze.

Piękna butelka i różnorodność smaków

Wódki Wokulski rozlewane są do wyróżniających się kształtem butelek z charakterystycznym zamknięciem, które przypomina korek w piwie. Na każdej z etykiet tego doskonałego alkoholu pojawia się określenie „alkohole kraftowe". Cała linia Wokulski obejmuje w swoim składzie pięć różnych wódek - bezglutenowa, rzemieślnicza, bio, bimber i pigwowa z whisky irlandzką. Receptura wódek Wokulski pochodzi z historii gorzelnictwa, które szanuje tradycyjne receptury. Co ciekawe, alkohole te powstają w limitowanych partiach i są rocznikowe. Ciekawostką jest również to, że gorzelnicy postawili w tej linii na kupaż, co oznacza mieszanie destylatów, aby uzyskać unikalny smak alkoholu.

Dla każdego coś dobrego

Wokulski Wódka z surowców bezglutenowych to alkohol wytwarzany z ziemniaków, nie mniej jednak ta wódka wytwarzana z niego nie jest, a z destylatów kukurydzianych. W rezultacie wyczuwalny jest w niej aromat płatków kukurydzianych. Wokulski Bio wytwarza się z żytniego destylatu, który pochodzi z upraw, na których nie wykorzystuje się żadnych środków chemicznych. Posiada mocno zbożowy aromat, ale jest również słodka. Wokulski Rzemieślnicza powstaje w procesie kupażu, czyli mieszania destylatów zbożowych i owocowych. Posiada niespodziewany, owocowy aromat, jest lekko cierpka. Wokulski Bimber posiada charakterystyczny aromat drożdży, owoców i anyżu. Natomiast Wokulski Whisky z Pigwą Irlandzką to już ewidentny kierunek w stronę wódek smakowych. Zaskakuje wyraźnie wyczuwalną pigwą, ale nie jest zbyt słodka. Cała kolekcja Wokulski Wódka zaskakuje różnorodnością smaków, przez co intryguje i zachwyca. Każdy amator czy smakosz tego typu alkoholi znajdzie w niej odpowiedni dla siebie!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent BZK ALCO S.A.
Kraj Polska
Identyfikator 5903317893301
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
WYBOROWA WÓDKA 40%
Ocena:
100%
Już od 37,99 zł
PAN TADEUSZ WÓDKA 40%
Ocena:
100%
Już od 39,99 zł
OGIŃSKI WÓDKA 40%
Ocena:
100%
Już od 44,99 zł
BIAŁY BOCIAN WÓDKA 40%
Już od 42,99 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STANISŁAW WOKULSKI WÓDKA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.