SMIRNOFF BLACK VODKA 40%

Już od 49,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
SMI-BL-C
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

SMIRNOFF BLACK VODKA to prestiżowa wódka klasy Premium, która uświetni ważne spotkanie na przykład urodziny, przyjęcie weselne lub świąteczny czas.

Smirnoff Black powstaje w małych partiach, ponieważ przechodzi tradycyjny sposób destylacji w miedzianych kotłach. Proces produkcji jest staranny, pieczołowity, dokładny, stąd delikatny, niedrażniący podniebienia smak wódki. Może Smirnoff Black pozwoli i Tobie celebrować wyjątkowe chwile?

Smirnoff Black – wódka carów

Czy wiesz, że wódka Smirnoff była przysmakiem carskich władców w Rosji? Obecnie nadal wiedzie prym, nie tylko u naszych wschodnich sąsiadów, ale i w Polsce oraz 170 innych krajach. Jej fenomen tkwi w bogatej historii oraz starannym procesie produkcyjnym, dzięki któremu wódka Smirnoff Black nabiera subtelnego smaku.

Bo wódka Smirnoff Black powstaje w procesie czterokrotnej destylacji i jednokrotnej filtracji. Co to znaczy?

Otóż zostaje ona destylowana w stalowych kolumnach, a dopiero potem trafia do miedzianego kotła, by zgodnie z rosyjską metodą nabierać intensywnego aromatu. Filtracja usuwa wszelkie zanieczyszczenia z wódki, łagodzi zbyt drażniący smak, w efekcie czego powstaje łagodny, pełen delikatności trunek.

Rosyjski rarytas

Smirnoff powstaje ze spirytusu zbożowego najwyższej jakości, który posmakuje zarówno mężczyznom, jak i kobietom, ceniącym łagodną wódkę.

Alkohol zamknięto w smukłej butelce z ozdobną etykietą, przedstawiającą akcenty kolorystyczne ciemnej miedzi. To dekoracyjna wódka, która ozdobi stół podczas ważnych przyjęć – decyduje się na nią coraz więcej Par Młodych chcących zaskoczyć gości smakowitą i elegancką wódką.

Wódka idealna do drinków

Smirnoff Black znakomicie smakuje z colą, sokiem pomarańczowym lub grejpfrutowym. To baza dla kolorowych drinków, które rozbawią towarzystwo. Wódka Smirnoff Black pozwoli Ci zrelaksować się w gronie przyjaciół i przyjemnie rozpocząć weekend – poznaj jej walory smakowe, złóż zamówienie w naszym sklepie!

Smirnoff Vodka - cena

Zastanawiasz się, jaką wódkę zakupić, aby można było o niej powiedzieć, że jest prestiżowa, przystępna cenowo, a dodatkowo smaczna? Sprawdź, co oferuje Ci Smirnoff Vodka. Cena tego trunku jest bardzo przystępna, a poza tym jest to wódka powstająca w bardzo małych partiach.

Dzięki temu można mieć gwarancję, że proces produkcji jest bardzo staranny i niezwykle dokładny. Nic więc dziwnego, że Smirnoff to nie tylko duża objętość alkoholu, ale również niedrażniący, delikatny smak oraz aromat inny, niż wszystkie.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Żyto
Zawartość alkoholu 40%
Producent SMIRNOFF
Kraj Polska
Identyfikator 5410316265164
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SMIRNOFF BLACK VODKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.