SIKKIM BILBERRY PREMIUM GIN 0,7L 40%

150,00 zł
SKU
SIKKIM003
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

SIKKIM BILBERRY PREMIUM GIN - Trunek pełen jagód i indyjskiej herbaty

SIKKIM BILBERRY PREMIUM GIN. Łączy on w sobie hiszpańską innowację i angielską kulturę ginu z indyjską herbatą. Destylacja tego trunku odbywa się w starych, miedzianych alembikach pochodzących z XIX wieku. SIKKIM BILBERRY PREMIUM GIN jest pełen jagód, a to wyróżnia go spośród innych alkoholi tego rodzaju. Choć jego kolor jest przeźroczysty, pachnie on piękie jałowcem i owocami, a w smaku odnajdziemy doskonałą soczystość, słodkość i wyważoną cierpkość, jagody, jeżyny oraz doskonale dobrane nuty przypraw. Finiszuje on długo i lekko pikantnie, co sprawia, że nie da się zapomnieć.

SIKKIM BILBERRY PREMIUM GIN - Doskonały alkohol pełen jałowca

Gin to wódka sporządzona z rektyfikowanego spirytusu, który to leżakuje z olejkami destylowanymi z owoców jałowca. Inaczej mówiąc, gin to "jałowcówka". Czysty spirytus nie zawiera większej ilości szkodliwych fuzli i nie wymaga długiego leżakowania podobnie jak i whisky czy koniak. Dla sharmonizowania smaku ginu, leżakuje on zazwyczaj przez kilka tygodni. Sama barwa ginu uzależniona jest od naczynia, w którym leżakuje. Bezbarwny gin (jak SIKKIM BILBERRY PREMIUM GIN) leżakuje zazwyczaj w miedzi lub w naczyniach ze szkła, natomiast żółtawe zabarwienie niektórych ginów powstaje podczas ich leżakowania w dębowych beczkach.

SIKKIM BILBERRY PREMIUM GIN - Karierowicz z Anglii

Wielka popularność ginu rozpoczęła się w Anglii, około 300 lat temu. Wraz z przybyciem nowego władcy w Angli, osiedliło się tam również wielu Holendrów, którzy mieli zwyczaj pić jałowcówkę zwaną wówczas Genever. Anglicy skrócili te nazwę i nowa wódka rozpowszechniała wówczas jako gin. Produkowany on był ze zwykłej surówki spirytusowej, z dodatkiem kwasu siarkowego i terpentyny oraz różnych innych, zadziwiających składników. Był to alkohol tani i łatwo dostępny, dlatego też stał się w ówczesnych czasach alkoholem bardzo popularnym.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent QUANTIMA GROUP
Kraj Hiszpania
Identyfikator 8412145901104
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SIKKIM BILBERRY PREMIUM GIN 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.