SERUM ELIXIR PANAMA RUM 0,7L 35%

129,00 zł
SKU
SERUM002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

SERUM ELIXIR PANAMA RUM. Rumy Serum debiutowały już w 2018 roku. Marka ta została stworzona przez czeską firmę Kratochvilovci, nie mniej jednak w tym miejscu związki z Europą Środkową się kończą. Serum to rumy pochodzące z Panamy, tam są one również wytwarzane i dojrzewane. SERUM ELIXIR PANAMA RUM niesie za sobą legendę, a głosi ona, że podczas budowy Kanału Panamskiego, która to odbyła się w latach 1880 - 1914, ciężko pracujący na niej mężczyźni używali mieszanki rumu, suszonych owoców i przypraw, aby uleczyć tym sposobem wszystko, od zmęczonej duszy po zmęczone ciężką pracą ciało. Specyfiku tego wykorzystywali również jako leku na ukąszenia owadów. Wierząc w cudowne działanie mieszanki, nazwali swój eliksir „Serum". I tak oto powstał alkohol, który zdobywa serca wielu koneserów rumu na całym już świecie.

Alkohol z prawdziwą historią

Elixir Rum to alkohol na bazie rumu. Ze względu na niską zawartość alkoholu, nie jest to alkohol mocny. Powstał on na bazie rumów stworzonych w dębowych beczkach i dojrzewał przez okres około 8 lat, macerując starannie dobrane do niego, lokalne owoce, zioła i przyprawy. SERUM ELIXIR PANAMA RUM posiada owocowy, miodowy i brzoskwiniowy aromat, smakuje figami, brzoskwiniami, ziołami i przyprawami, a dodatek do jego smaku i słodką nutkę nadaje wanilia. Alkohol ten finiszuje dość długo posmakiem korzenno - ziołowym.

Forfiter Exclusive dba o swoich klientów

Nasza firma Forfiter Exclusive doskonale zna się na najlepszej jakości alkoholach. Dba o ich jakość i pochodzenie, proponując swoim klientom tylko i wyłącznie alkohole najlepszej jakości. Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, by alkohol, który decydują się zakupić, był nie tylko doskonały w smaku, ale również dostarczany z wiarygodnych źródeł. Jesteśmy po to, by każdy, kto zdecyduje się na zakupy w naszym sklepie online, zyskał pełnię zadowolenia. Dla stałych klientów posiadamy dogodne rabaty. Zapraszamy.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 35%
Pojemność 0,7L
Producent SERUM
Kraj Panama
Identyfikator 8595676600019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SERUM ELIXIR PANAMA RUM 0,7L 35%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.