RON DOS MADERAS 5+5 PX RUM 0,7L 40%

229,00 zł
SKU
RONDOS006
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

RON DOS MADERAS 5+5 PX RUM to rum starzony z trzystopniowym procesem dojrzewania. Najpierw leżakuje 5 lat na Karaibach, a następnie przez 3 lata w zakładach Williams & Humbert. Ostatni 2-letni etap to etap starzenia w beczkach, w których odpoczywało przez 20 lat sherry "Don Guido". W efekcie tego powstaje wyborny rum RON DOS MADERAS 5+5 PX, który ma ciemną barwę bursztynu i smak rodzynek, fig i wanilii, czyli słodko-kwaskowaty. Ten rum otrzymał Złoty medal w konkursie Ministry of Rum Tasting!

10-letni rum

Rum starzony w trzystopniowym procesem dojrzewania ucieszy każde podniebienie. Gładki, aromatyczny, mocny – idealny dla najbardziej wymagających degustatorów! Na pierwszy plan wysuwają się rodzynki, figi i wanilia, w tle pobrzmiewają owocowe nuty. To właśnie etap finalny starzenia w beczkach, w których wcześniej starzono sherry "Don Guido", sprawia, że RON DOS MADERAS 5+5 PX ma ciemną barwę bursztynu i mocny charakter. O jego jakości świadczy złoty medal w konkursie Ministry of Rum Tasting.

Fenomen rumu

Co to jest rum? Rum to rodzaj napoju alkoholowego, którego początki sięgają XVI wieku. Pierwotnie był destylowany z trzciny cukrowej i był używany jako lek w XVII wieku. W XIX wieku rum stał się popularny w Europie. Był również szeroko stosowany przez żeglarzy i żołnierzy na Karaibach, w Afryce, Australii i Nowej Zelandii. Rum to popularny napój alkoholowy na Karaibach. Stosowany od wieków jako skuteczny lek na różne dolegliwości. Rum został nazwany „eliksirem bogów” i jest reklamowany jako „płynne złoto Karaibów”. Rum jest również używany w wielu innych częściach świata, w tym w Meksyku i Europie. Rum jest wytwarzany z soku z trzciny cukrowej, który jest rozgotowany do około 90% alkoholu, a następnie destylowany do rumu z dodatkiem aromatu. Jego popularność sprawiła, że rum jest bardziej dostępny niż kiedykolwiek!

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent RON DOS MADERAS
Kraj Hiszpania
Identyfikator 8410028000814
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RON DOS MADERAS 5+5 PX RUM 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.