RON DOS MADERAS 5+3 RUM 0,7L 37,5%

179,00 zł
SKU
RONDOS005
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

RON DOS MADERAS 5+3 RUM to rum, który przechodzi podwójny proces starzenia. Leżakuje w amerykańskich beczkach na Karaibach, a potem w winnicy Williams & Humbert w Hiszpanii, gdzie przez 3 lata starzeje się, by jego smak był wyrazisty. Beczki w których dojrzewa RON DOS MADERAS 5+3 RUM są po 20-letniej sherry "Dos Cortados Palo Cortado", co dodaje ekskluzywności. Posmakuj jej osobiście!

Karaibski rum

Ten rum został stworzony z myślą o osobach, które chcą rozkoszować się przepysznym bogactwem rumów premium, ale nie chcą wydawać fortuny. Dzięki Dos Maderas 5 + 3 masz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się doskonałym smakiem rumu w rozsądnej cenie. Dos Maderas 5 + 3 to unikalny na skalę światową rum. Przeplatają się w nim aromaty tostów, wanilii i orzechów. To niezwykle gładki i elegancki rum. Dzięki bogatemu i uwodzicielskiemu smakowi doskonale nadaje się do mieszania z innymi alkoholami i dodatkami, takimi jak whisky czy gin. Doświadcz najlepszego rumu i ciesz się wyjątkowym i wyrafinowanym smakiem. Dos Maderas 5 + 3 oddaje hołd esencji tego najszlachetniejszego trunku, który jest produkowany przez renomowanego producenta.

Rum – rodowy karaibski napój

Napój rumowy jest popularnym napojem na Karaibach. Nierzadko zdarza się, że ludzie piją rum rano i po południu, ponieważ są po prostu gotowi rozpocząć dzień od dobrego alkoholu. Tradycyjnie na Karaibach rum był produkowany z trzciny cukrowej uprawianej na wyspach. Obecnie wytwarzanych jest wiele produktów „rumowych”, do których dodano naturalne aromaty. Rum został po raz pierwszy wprowadzony w regionie Karaibów przez Krzysztofa Kolumba, który użył go do przygotowania swojego słynnego koktajlu „Pint of Rum”, którego nazwa pochodzi od tego napoju. Od tego czasu jest produkowany w różnych krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. I dlatego dzisiaj możemy się cieszyć wybornym rumem RON DOS MADERAS 5+3!

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 37,5%
Pojemność 0,7L
Producent RON DOS MADERAS
Kraj Hiszpania
Identyfikator 8410028000807
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RON DOS MADERAS 5+3 RUM 0,7L 37,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.