RIUNITE FARFALLE MOSCATO SPUMANTE DOLCE 0,75L 6%

34,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
RIUNI002
Opis

RIUNITE FARFALLE MOSCATO SPUMANTE DOLCE. Białe wino musujące, pełne słodyczy, lekkie, o niskiej zawartości alkoholu. Będzie znakomitym wyborem w upalne letnie popołudnia i wieczory. Oprócz zbalansowanego smaku cechuje je również bardzo duża pienistość. Jest smaczne, ale i efektowne, dzięki czemu może być trunkiem do wzniesienia symbolicznego toastu.

Lekkie, aromatyczne, pełne

W aromacie wyczuwalne owoce i kwiaty. Jest lekkie, ale dzięki temu, że to wino musujące, jego smak długo utrzymuje się w ustach, wibrując nieco na podniebieniu.

Najważniejsze, by przed podaniem schłodzić wino, a jeśli butelka ma pozostać na stole do późniejszego podania, warto zadbać o to, by została umiejscowiona w kubełku z lodem. Riunite Farfalle Moscato powinno być serwowane w temperaturze 6-8 stopni.

Wyprodukowane w całości z odmiany Moscato, która charakteryzuje się kwiatowo-owocowym aromatem i słodyczą. To właśnie ten typ winorośli wykorzystywany jest do produkowania między innymi bardzo smacznych rodzynek.

Doskonałe wino musujące

Włoski producent jest dziś marką cenioną na całym świecie, liderem tamtejszego rynku jeśli chodzi o eksport win musujących. Szczególną estymą wina spod znaku Riunite cieszą się w Stanach Zjednoczonych. Warto wiedzieć, że tradycje firmy sięgają zaledwie połowy XX wieku, gdy niewielka grupa ludzi, działając wspólnie, chciała zapewnić utrzymanie swoim rodzinom. Wspólnymi siłami zbudowali znakomicie prosperujące przedsiębiorstwo, które dziś obejmuje pięć winnic, nowoczesną rozlewnię i zatrudnia półtora tysiąca ludzi. Wino w pięknej graficznej oprawie sprzedawane jest w 54 krajach na świecie, utożsamiane z niepowtarzalnym smakiem i jakością.

Uniwersalny trunek biesiadników

Najlepiej wino Riunite Farfalle Moscato pasuje do owoców morza, lekkich sałat, warzyw z rusztu, różnego typu serwów. Jest dobrym wyborem do sushi. Może być również podawane jako wino deserowe. Podkreśla smaki potraw, nie dominuje ich.

Butelka w kształcie charakterystycznym dla win musujących, z szeroka podstawą, zwężająca się ku górze. Grafika z motylem zapowiadająca lekki, przyjemny trunek o niewielkim woltażu. Przyjemne, znakomite na wiele okazji wino, które warto mieć w zanadrzu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Musujące Białe Słodkie
Zawartość alkoholu 6%
Szczep muscat
Pojemność 0,75L
Producent SANTINE RIUNITE
Kraj Włochy
Identyfikator 8002550506577
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RIUNITE FARFALLE MOSCATO SPUMANTE DOLCE 0,75L 6%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.