RESERVE DE MARANDE GROS MANSENG 0,75L

55,99 zł
SKU
FLG24
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

RESERVE DE MARANDE GROS MANSENG. Z samego serca Langwedocji docierają do nas wina cieszące smakiem i wyjątkowym urokiem niewielkich serii z małych parceli. Lokalne i międzynarodowe odmiany winorośli, mikroklimat i najlepsze winiarskie tradycje spotykają się w produktach, które od lat pozostają synonimem jakości i wyjątkowych doznań.

Tradycja i nowe koncepcje

Producent RESERVE DE MARANDE GROS MANSENG łączy w swoich działaniach przywiązanie do francuskiej tradycji, ale chętnie podejmuje również współprace z twórcami koncepcyjnych trunków. Uważa, że każda z tych dróg może być właściwą, by osiągnąć znakomity efekt. I rzeczywiście, coraz bogatsza oferta i różnorodne w niej propozycje każą sądzić, że taka droga pozwala na budowanie katalogu, dzięki któremu wszyscy mamy okazję poznawać wina ciekawe. To dzięki takiemu podejściu możemy również poza Francją zakupić znakomite wina od niekiedy niewielkich domów – wsparcie i organizacja dystrybucji skupiają szereg nowatorskich propozycji.

Białe, pełne, orzeźwiające wino

Reserve De Marande Gros Manseng to białe półsłodkie wino o jasnym kolorze. W aromacie dojrzałe, pełne, z akcentami miodu, nutami czarnego bzu przenikanego świeżą miętą i pobrzmiewającymi w tle truskawkami. Ba bardzo owocowy smak, jest gładkie, bez dodatkowych akcentów w finiszu. Jego smak kojarzy się z latem i picie go właśnie w takich warunkach wydaje się najlepszym pomysłem.

Serwuj je w temperaturze 10-11 stopni, podawaj jako aperitif, ale również do owoców morza i sałat, zapiekanek czy tart – na zimno i ciepło. Idealnie podkreśli smak grillowanych warzyw, uwypukli niuanse lekkich sosów ziołowych.

Z tęsknoty do lata

Warto też mieć butelkę lub dwie na niezobowiązujące spotkanie towarzyskie przy desce serów lub na wieczór we dwoje. Elegancka butelka z prostą, minimalistyczną wręcz etykietą pięknie będzie prezentowała się na stole, w wiaderku z lodem, obok bukietu letnich kwiatów lub pierwszych wiosennych tulipanów, gdy tęsknisz już do lata.

Lekkie, orzeźwiające wino może stać się ulubieńcem nadchodzących wakacji. Rozsmakuj się w krągłym, lekko słodkim trunku i przenieś się myślami na słoneczne południe Francji.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Białe Półsłodkie
Szczep gros manseng
Pojemność 0,75L
Region Gaskonia
Producent LGI-WINES
Kraj Francja
Temperatura podawania 10–11°C
Apelacja IGP Cotes de Gascogne
Identyfikator 3700619332611
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RESERVE DE MARANDE GROS MANSENG 0,75L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.