RED BULL PUSZKA THE SUMMER EDITION MORELA - TRUSKAWKA 0,25L

6,50 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
REDBUL012
Opis

RED BULL PUSZKA THE SUMMER EDITION MORELA – TRUSKAWKA. Teraz Twój ulubiony napój energetyczny dostępny jest również w wersjach smakowych! Oto Red Bull The Summer Edition Morela – Truskawka, czyli propozycja idealna na lato. Poczuj orzeźwienie i ciesz się wyjątkowym smakiem letnich owoców.

Pobudzenie o smaku lata

Napoje energetyczne to przede wszystkim dobry (i smaczny!) sposób, by zastąpić kolejną filiżankę kawy, nie rezygnując z działania kofeiny. Jedna puszka Red Bull Energy Drink o pojemności 250 ml zawiera 80 mg kofeiny, czyli naturalnego składnika, który odpowiada za pobudzenie i zwiększoną zdolność koncentracji.

Słodycz owoców w energetycznym wydaniu

Co oprócz kofeiny znajdziesz w napojach Red Bull? Między innymi wspierające pracę mózgu, koncentrację i redukujące uczucie zmęczenia witaminy z grupy B. To witaminy, które rozpuszczalne są w wodzie, przez co o wiele szybciej znikają z naszego organizmu. Ich regularne dostarczanie jest bardzo istotne dla zachowania sprawnego funkcjonowania między innymi układu nerwowego.

Cukier w tym napoju energetycznym pochodzi z buraków cukrowych, jest zatem składnikiem naturalnym. Jego zawartość w Red Bull Energy Drink porównywalna jest z sokiem jabłkowym czy pomarańczowym.

Obecna w Red Bull jest również tauryna, naturalnie występujący w ludzkim organizmie aminokwas, który wspomaga funkcjonowanie zmysłów – przede wszystkim słuchu i wzroku.

A do tego wszystkiego – wspaniała woda z alpejskich źródeł, ponieważ napoje energetyczne Red Bull produkowane są w zakładach zlokalizowanych w Alpach austriackich i szwajcarskich.

Red Bull Summer Edition solo i w koktajlach

Owocowe energy drinki, takie jak Red Bull The Summer Edition Morela – Truskawka, można pić solo, ale są też pomysłowym składnikiem koktajli z dodatkiem alkoholu. Szczególnie dobrze sprawdzają się w miksach z różnego typu likierami, na przykład ziołowymi. To niekwestionowane hity klubowych imprez ostatniego dziesięciolecia.

Red Bull jest sposobem na pobudzenie do działania, szybką metoda na przedłużenie możliwości koncentracji, a w przypadku Red Bull The Summer Edition Morela – Truskawka również napojem o wspaniałym, owocowym smaku. Warto jednak pamiętać, że energy drinki nie mogą zastąpić prawidłowo zbilansowanej diety i regularnego wypoczynku.

Więcej informacji
Więcej informacji
Pojemność 0,25L
Producent RED BULL
Identyfikator 9002490257507
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RED BULL PUSZKA THE SUMMER EDITION MORELA - TRUSKAWKA 0,25L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.