PUSSER'S BRITISH NAVY GUNPOWDER PROOF RUM 0,7L 54,5%

170,00 zł
SKU
PUSSER003
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

PUSSER'S BRITISH NAVY GUNPOWDER PROOF RUM został uznany przez magazyn Forbes jako "Jeden z dziesięciu najlepszych rumów na świecie". Marka działa na rynku od 1655 roku, była wyłącznym dostawcą trunku dla Królewskiej Marynarki Wojennej. Ten rum to mieszanka 6 destylatów z Brytyjskich Wysp Dziewiczych, Gujany i Trynidadu. Do jego produkcji użyto beczek z amerykańskiego dębu, alkohol produkuje się bez dodatku sztucznych aromatów i aromatów.

Jeden z najlepszych rumów na świecie

PUSSER'S BRITISH NAVY GUNPOWDER PROOF RUM to bogaty, złożony i niezwykle przyjemny rum. Jest gładki, słodki, ale ze świeżością, która jest czysta i niezmącona. Ma cudowną podstawową słodycz z trzciny cukrowej i melasy, ale otwiera się, aby pokazać, że jest to bardzo treściwy rum, który ma imponującą złożoność smaku: toffi, wanilia, cynamon, miód… Ten brytyjski rum został starannie wyselekcjonowany z grupy rumów, które są doskonałą reprezentacją całego spektrum smaków. PUSSER'S BRITISH NAVY GUNPOWDER PROOF RUM ma głęboki bursztynowy kolor, bogatą, dymną nutę i smak wielu dodatków, w tym miodu, toffi i wanilii. Podaruj sobie smak Brytyjskiej Marynarki Królewskiej!

Rum – w czym tkwi jego fenomen?

Rum to ciemny, mocny trunek, używany od wieków. Jest zrobiony z trzciny cukrowej i melasy, która pochodzi z trzciny cukrowej. Proces ten pozwala na zwiększenie stężenia cukrów, używanych do syntezy soku, dzięki czemu nabrał słodkiego smaku. O sile rumu decyduje właśnie rodzaj zawartego w nim cukru, a nie jego zawartość w wodzie. Przemysł rumowy powstał w XVI wieku w karaibskim regionie Ameryki Południowej. Proces został pierwotnie opracowany przez Krzysztofa Kolumba, kiedy odkrył Nowy Świat i przywiózł ze sobą trochę rumu do Europy. Pierwsza komercyjna produkcja rumu została zapoczątkowana przez Holenderską Kompanię Wschodnioindyjską w 1628 roku i stała się popularna w XVII wieku, kiedy to był eksportowany m.in. do Anglii, Francji i Holandii. I dlatego dzisiaj możemy cieszyć się wybornym rumem PUSSER'S BRITISH NAVY GUNPOWDER PROOF RUM pełnym toffi i wanilii!

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 54,5%
Pojemność 0,7L
Producent PUSSER'S RUM
Kraj Gujana
Identyfikator 88320005110
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PUSSER'S BRITISH NAVY GUNPOWDER PROOF RUM 0,7L 54,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.