PRAVDA VODKA 0,7L 37,5% + 4 MINIATURKI

210,00 zł
SKU
PRAV004
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

PRAVDA VODKA + 4 MINIATURKI. Znakomita okazja, aby skosztować podstawowego produktu marki oraz czterech propozycji smakowych. Zestaw, który będzie idealny na spotkanie degustacyjne, przyjęcie w gronie przyjaciół lub prezent dla smakosza poszukującego nowych, ciekawych alkoholi. Do takich właśnie można śmiało zaliczyć Pravdę.

Delikatna wódka z doskonałych składników

Wódka marki Pravda wytwarzana jest z wielkopolskiego żyta, z użyciem krystalicznie czystej wody źródlanej. Żytnie trunki cieszą się popularnością wśród miłośników tego gatunku alkoholu, a ich grupa nie zmniejsza się, mimo bogatej na rynku oferty alkoholi wytwarzanych na przykład z pszenicy czy ziemniaków.

PRAVDA VODKA + 4 MINIATURKI - Wódka premium w różnych smakach

Za jeden z najważniejszych etapów wytwarzania Pravdy producent uznaje dodatkowo podejmowane działanie – destylację w miedzianym destylatorze – ten proces ma zapewnić delikatność i wyjątkowo łagodny smak. Istotne jest z pewnością również to, że woda, z którą miesza się spirytus, nie jest demineralizowana, a jedynie lekko filtrowana metodą odwróconej osmozy. Nie traci zatem swojego pierwotnego, źródlanego charakteru.

Destylat filtrowany jest przez węgiel drzewny wytwarzany z drzew z francuskich lasów. Wysokie standardy produkcji, szczegółowo opracowany proces i wyjątkowe, najwyższej jakości składniki – to wszystko składa się na znakomity produkt. Wyjątkowo delikatna, nie powoduje uczucia ostrości. Wytwarzana ręcznie wódka klasy super-premium to połączenie mocy i idealnej gładkości. Doceni ją koneser, a dla osoby, która dopiero rozpoczyna smakowanie wysokoprocentowych alkoholi, będzie z pewnością niezwykle miłym zaskoczeniem.

PRAVDA VODKA + 4 MINIATURKI - Klejnot wśród wódek

Marka czerpie z najlepszych tradycji, realizując ambitne zamierzenia produkcji krok po kroku. Wódka Pravda to jednocześnie ukłon w stronę natury, jak i najlepszych gorzelniczych praktyk, przekazywanych z pokolenia na pokolenie przez prawdziwych ekspertów.

Prezentowany zestaw PRAVDA VODKA + 4 MINIATURKI to idealna sposobność do jednoczesnego spróbowania kilku różnych smaków, stanowiących w ofercie producenta Pravdy również pełnowymiarowe produkty. Degustacja z prawdziwego zdarzenia!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Żyto
Zawartość alkoholu 37,5%
Pojemność 0,7L
Producent PRAVDA VODKA
Kraj Polska
Identyfikator 5901811520464
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PRAVDA VODKA 0,7L 37,5% + 4 MINIATURKI
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.