PRA STARA KURNWICA PODKOWA WHISKY 0,5L 55%

260,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
KURN050
Opis

Doskonała do kawy, jak i solo

PRA STARA KURNWICA PODKOWA WHISKY. Napój wysokoprocentowy produkcji Wódek Regionalnych, którego bazą jest doskonały spirytus winny. Whisky ta charakteryzuje się intensywnym, dębowym kolorem, a w każdym jej łyku można wyczuć dębową nutę, która to nadaje jej wyśmienitego, oryginalnego smaku. Alkohol ten idealnie komponuje się z kawą, ponieważ swoim niepowtarzalnym smakiem przypomina odrobinę brandy. Nie mniej jednak świetnie smakuje również podawana solo, najlepiej w temperaturze pokojowej.

Wódka okuta w podkowę szczęścia

Wódki Kurnwica to produkty wytwarzane przez firmę Wódki Regionalne. Przedsiębiorstwo to oferuje alkohole prosto z samego serca polskiego Beskidu. Największe zainteresowanie klientów budzi oczywiście sama nazwa produktów. Nie jest ona przypadkowa, gdyż każda z wódek o swojej oryginalnej nazwie odpowiada danej zawartości alkoholu. Kurnwica to trunek o wartości 40% alkoholu, natomiast Przekurnwica posiada w sobie 50% alkoholu. Do pierwszej grupy możemy zaliczyć wódki takie jak Czorna Kurnwica oraz opisana tutaj PRA STARA KURNWICA.

Piękny kolor dębu i posmak natury

PRA STARA KURNWICA WHISKY PODKOWA SZCZESCIA to alkohol klasy Premium. Jest ona przygotowywana na bazie odpowiednio starzonego destylatu winnego. To, co w niej najbardziej charakterystyczne, to piękny kolor dębu. Kosztując PRA STARA KURNWICA WHISKY PODKOWA SZCZESCIA wyczujemy nutę dębiny, nie mniej jednak sam smak przypomina brandy. Wódka ta doskonale nadaje się także na prezent, ponieważ jest obudowana w drewnianą, piękną podkowę, która ozdobiona jest podnoszącym na duchu tekstem „Jak porzekadło głosi, podkowa szczęście przynosi". To piękne wykonanie elementu zdobiącego równie atrakcyjną butelkę jest doskonałym sposobem na uczczenie ważnych uroczystości czy też na podarowanie tego trunku w prezencie podczas ślubu, czy też innego rodzaju ważnych uroczystości.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 55%
Pojemność 0,5L
Producent KURNWICA WÓDKI REGIONALNE
Kraj Polska
Identyfikator 5903919031194
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PRA STARA KURNWICA PODKOWA WHISKY 0,5L 55%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.