POLISH FOREST LONDON DRY GIN 0,5L 42,7%

120,00 zł
SKU
FOREST001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

POLISH FOREST LONDON DRY GIN. Oto alkohol, który wyróżnia się pod wieloma względami. Docenią go zadeklarowani wielbiciele ginu, ale z pewnością skusi również osoby, które dopiero rozpoczynają degustowanie różnych trunków, aby odnaleźć swoje ulubione smaki.

POLISH FOREST LONDON DRY GIN - Jakość i smak od polskiego producenta

Typ London Dry, czyli podwójnie destylowany, wytwarzany w bardzo przemyślany sposób, który zapewnia gładki, a zarazem pełen niuansów smak.

Polish Forest London Dry Gin produkowany jest przez firmę z pewnością rozpoznawalną wśród osób ceniących polskie rzemieślnicze alkohole. Po serii doskonałych trunków, wśród których znajdują się wspaniałe nalewki i wódki, Wielkopolska Manufaktura Wódek wprowadza na rynek gin. 

POLISH FOREST LONDON DRY GIN - Trunek o wyjątkowej recepturze

Do wytworzenia Polish Forest London Dry Gin użyte zostały tylko i wyłącznie polskie składniki. Skąd nazwa? Odzwierciedla recepturę. W skład weszły bowiem zioła i rośliny, które każdy może znaleźć w lesie lub ogrodzie: jałowiec, sosna, aronia, czeremcha, dereń, pigwowiec, mirabelka, wiśnia, geranium, nagietek. Te wspaniałe, charakterystyczne aromaty stworzyły cudowne połączenie i są wyczuwalne od razu po odkorkowaniu butelki.

Nie ma tu zatem popularnej w ginach cytryny czy kardamonu, ale i tak całość wypada niezwykle świeżo, a nawet orzeźwiająco. Tym produktem producent silnie nawiązuje do miejsca, gdzie mieści się siedziba firmy, czyli Puszczy Zielonki.

POLISH FOREST LONDON DRY GIN - Delikatny, smaczny, przepięknie zapakowany

Nie można również nie wspomnieć o przepięknym opakowaniu tego ginu. To cudowne dopełnienie składu i nazwy. Zadbano o każdy szczegół, włączając w to szyjkę butelki owiniętą sznurkiem z drewnianą zawieszką w kształcie sosnowej szyszki – symbolu polskiego lasu.

To idealna propozycja dla tych, którzy śledzą ciekawe propozycje polskich producentów alkoholi. Doskonały wybór dla profesjonalistów i amatorów, którzy lubią miksować najlepsze składniki w wyjątkowych drinkach. Polish Forest London Dry Gin sprawdzi się nawet w najprostszych połączeniach. Będzie delikatny, ale i pełen smaku, niezwykle aromatyczny, ale nie dominujący. A w barku, na stole i w koszu prezentowym będzie wyglądał oszałamiająco.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 42,7%
Pojemność 0,5L
Producent WIELKOPOLSKA MANUFAKTURA WÓDEK
Kraj Polska
Identyfikator 5904422958015
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:POLISH FOREST LONDON DRY GIN 0,5L 42,7%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.