PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA 0,5L 40%

175,00 zł
SKU
PSS40
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA – szczęście dla obdarowanych

Podkowa traktowana jest w kulturze jako symbol ochrony i szczęścia dla domu, w którym ją powieszono. Szczęście miała przynosić jednak nie tylko w domu, lecz także np. na statkach czy w gospodarstwach rolnych. Historia tego symbolu sięga prawdopodobnie X wieku i legendy o Świętym Dunstanie z Canterbury. PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA będzie więc doskonałym prezentem z okazji parapetówki lub otwarcia nowego biznesu, a także dla osób, którym po prostu chcemy życzyć szczęścia. PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA zamknięta jest w ceramicznej butelce w kształcie podkowy w kolorze czarnym. Korek jest imitacją głowy czarnego konia z długą grzywą, a dodatkowo butelka ozdobiona jest wiszącym dzwonkiem w środku. Wzdłuż podkowy widnieje napis: „Podkowa na szczęście”, który z pewnością spodoba się każdemu obdarowanemu.

PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA – tradycyjna produkcja i najlepsze produkty

To, co w środku butelki zachwyca jakością równie bardzo, co sama butelka. PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA wypełniona jest tradycyjną wódką wydestylowaną w 100% z ziaren żyta. Wyprodukowana została przez Manufakturę Nalewek, znanego polskiego producenta owocowych nalewek i wódek. Tradycyjne metody produkcji oraz najlepsze surowce sprawiły, że Podkowa Wódka Żytnia zachwyca swoim smakiem i aromatem. Zapach jest delikatny, przypominający lekką nutę chleba, a smak intensywny, lecz przystępny z wyraźnym i pieprznym finiszem. Jest to wódka, którą można smakować podczas spokojnego wieczoru z przyjaciółmi przy planszówkach, jak i podczas głośnej i dużej imprezy.

PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA – solo, w drinkach, szotach i koktajlach

PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA dobrze schłodzona zadowoli każdego miłośnika czystej wódki. Jeśli szukasz odmiany, dodaj do wódki plaster cytryny lub kości lodu. Podkowa Wódka Żytnia sprawdzi się jednak nie tylko w degustacji solo, lecz także jako podstawa do drinków i koktajli. Warto wykorzystać ją do stworzenia drinków, takich jak mocno kawowe „Espresso Martini”, delikatnie kwaśny „Cosmopolitan” lub klasyczna „Wódka Sour”. Na kaca doskonale sprawdzi się również „Krwawa Marry” z sokiem pomidorowym i sokiem z cytryny.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent MANUFAKTURA NALEWEK SP. Z O.O.
Kraj Polska
Identyfikator 5903268551343
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PODKOWA NA SZCZĘŚCIE WÓDKA ŻYTNIA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.