PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL BRANDY 0,75L 35%

130,00 zł
SKU
PISC001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL BRANDY zaskakuje swoją unikalnością i głębią smaku, wyniesioną z serca Chile. Kiedy myślimy o brandy, nie zawsze przypisujemy jej pochodzenie do Ameryki Południowej. Jednak to właśnie Chile, ze swoją bogatą historią produkcji alkoholu, daje nam tę niezwykłą odmianę brandy.

PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL BRANDY - Chilijski duch w każdej kropli

Pochodzący z regionu Valle del Elqui w Chile, PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL BRANDY jest wyrazem tradycji i kultury tego kraju. Region ten, z jego unikalnym mikroklimatem, jest idealnym miejscem do uprawy winorośli moscatel, które są podstawą tego brandy.

PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL BRANDY - Złożoność procesu produkcji

PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL przechodzi przez rygorystyczny proces destylacji w miedzianych kotłach, aby zachować pełnię smaku i aromatu. W rezultacie uzyskujemy brandy o niezwykle czystym, ale złożonym profilu smakowym. Niesamowita kombinacja nut owocowych, z subtelnymi akcentami drewna i wanilii, sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowy trunek.

PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL BRANDY - Idealny prezent dla konesera

Dzięki swojej głębi i wyrafinowaniu, PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL BRANDY jest idealnym prezentem dla konesera alkoholi czy miłośnika kultury chilijskiej. Jego wyjątkowość podkreślona jest przez elegancką butelkę, która doskonale komponuje się z zawartością.

Na koniec warto dodać, że wybierając tą brandy, sięgamy nie tylko po wyjątkowy trunek, ale też po kawałek chilijskiej tradycji i kultury. Ta brandy, będąca esencją regionu Valle del Elqui, z pewnością dostarczy niezapomnianych doznań smakowych każdemu, kto po nią sięgnie.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Brandy Pisco
Zawartość alkoholu 35%
Pojemność 0,75L
Producent CAPEL HOLDING
Kraj Chile
Identyfikator 7802110501056
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PISCO ALTO DEL CARMEN ESPECIAL BRANDY 0,75L 35%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.