PAN TADEUSZ WÓDKA 40%

Już od 39,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
PANT001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

PAN TADEUSZ WÓDKA. Znakomity polski produkt, jak podkreśla producent – trunek nawiązujący do szlacheckiej tradycji. Rozpoznawalny, kojarzony ze smakiem i wysoką jakością alkohol, który idealnie wpisze się w charakter towarzyskiego spotkania, jak i ważnych uroczystości.

PAN TADEUSZ WÓDKA - Stylowy trunek w eleganckim opakowaniu

Warto zwrócić uwagę, w jak eleganckiej oprawie sprzedawana jest wódka Pan Tadeusz. Idealnie przeźroczysty trunek zasługuje na bezbarwne szkło i przepiękną grafikę nawiązującą do Mickiewiczowskiej epopei. Ale nazwa i etykieta to nie jedyne związki z jednym z najbardziej znanych utworów. Sama wódka została wprowadzona na rynek w tym samym czasie, w którym na ekrany kin wchodził słynny film Andrzeja Wajdy, adaptacja dzieła Mickiewicza.

PAN TADEUSZ WÓDKA - Popularna polska wódka

To jedna z najchętniej kupowanych w Polsce i znakomicie rozpoznawalnych za granicą polskich wódek. Cały proces wytwarzania tego alkoholu ma miejsce w Polsce – włączając w to pozyskiwanie składników. Produkcja destylatu odbywa się jedynie ze zbóż rosnących w kraju. Kolejne etapy to kolejne wyspecjalizowane zakłady. Destylat trafia do Poznania, gdzie jest rektyfikowany, a następnie zestawianie i butelkowanie prowadzone jest w Zielonej Górze.

Delikatny słodkawy zapach, pełny, orzeźwiający smak, z wyczuwalnym w tle posmakiem karmelowym, lekko słodkim. Długi i przyjemny finisz daje subtelne uczucie rozgrzania gardła.

PAN TADEUSZ WÓDKA - Tak powstaje znakomita wódka

Doskonały efekt otrzymywany jest dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości produktów. Spirytus żytni łączony jest z pszenicznym. Nieco odmienne charaktery tych trunków po połączeniu tworzą wysublimowaną całość. Nic nie przyćmiewa ich naturalnych predyspozycji. Na podniebieniu krągłe, ale jednocześnie wyczuwalnie zbożowe, świeże.

Wódka Pan Tadeusz dostępna jest w identycznej, wspomnianej już eleganckiej butelce w dwóch objętościach: 500 i 700 ml. Będzie doskonałym wyborem na różne spotkania – kameralne i oficjalne. Szczególnie polecana do picia bez dodatków, koniecznie po uprzednim schłodzeniu. Sprawdzi się również w koktajlach, podkreślając smaki miksowanych składników.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Żyto
Zawartość alkoholu 40%
Producent WYBOROWA S.A
Kraj Polska
Identyfikator 5900191006995
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PAN TADEUSZ WÓDKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.