OGIŃSKI WÓDKA 40%

Już od 44,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
OGIN001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

OGIŃSKI WÓDKA. Może teraz się zastanawiasz, skąd pomysł na nazwę wódki widocznej na zdjęciu? Jest ona inspirowana legendarnym polskim kompozytorem Michałem Kleofasem Ogińskim, którego harmonijna muzyka stała się natchnieniem do stworzenia tak samo harmonijnej wódki o przyjemnym, neutralnym posmaku

Ogiński wódka – finezja czystego smaku

Jeśli szukasz alkoholu, po którym rano nie pęka głowa, a jego degustacja nie powoduje, że twarz wykrzywia się niczym po zjedzeniu grubego plastra cytryny – wódka Ogiński to strzał w dziesiątkę!

Zaczniemy od ciekawostki – Michał Kleofas Ogiński to słynny twórca utworu „Pożegnanie Ojczyzny”, który kiedyś otwierał każdą studniówkę w Polsce. Trunek okrzyknięty tak znamienitym nazwiskiem, nie może zawieść na żadnej płaszczyźnie – ani smakowej, ani cenowej. Ogiński wódka zachwyca więc łagodnym smakiem, który rodzi się w procesie wielostopniowej filtracji. Krystalicznie czysty trunek to raj dla podniebienia smakoszów czystej.

Wódka Ogiński – BIO, czyli ekologiczna inspiracja

Ogiński to wódka BIO prosto z lokalnych, ekologicznych upraw. Starannie wyselekcjonowane ziarna żyta pochodzą z certyfikowanych gospodarstw, podobnie jak drożdże bez substancji chemicznych, które podkreślają naturalny smak alkoholu. Całości dopełnia ziarno kukurydzy, spirytus BIO, dodatek krystalicznie czystej wody z beskidzkich źródeł oraz oczywiście autorska receptura Polmos Bielsko-Biała, w efekcie czego powstaje wódka doskonała.

Tak doskonała, że wiedzie prym na wielu weselnych stołach w Polsce. Wpływa na to nie tylko delikatny smak, ale i gustowna butelka utrzymana w minimalistycznej tonacji. Motyw przewodni etykiety to czerń i biel oraz elegancka grafika przedstawiająca fortepian. Ogiński wódka łączy w sobie prostotę i kunszt, więc fenomenalnie wygląda na każdym stole weselnym, niezależnie od kolorystyki przewodniej przyjęcia. Czerń i biel Ogińskiego wpasuje się w dowolny styl – w Twój również!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Kukurydza
Zawartość alkoholu 40%
Producent POLMOS BIELSKO BIAŁA
Kraj Polska
Identyfikator 5900398023634
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OGIŃSKI WÓDKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.