NIKKA 12YO WHISKY 0,7L 43%

699,00 zł
SKU
NIKK006
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

NIKKA 12YO WHISKY - Symfonia Japońskiej Tradycji i Nowoczesności

NIKKA 12YO WHISKY to kwintesencja zrównoważonej, 12-letniej whisky typu blended, będąca świadectwem unikalnego połączenia japońskiej tradycji destylacyjnej z nowoczesnym podejściem do tworzenia whisky. Stworzona z destylatów pochodzących z prestiżowych destylarni Yoichi i Miyagikyo, ta wyjątkowa whisky zawiera wysoką zawartość single malt, uzupełnioną przez unikalną whisky Coffey Grain. Asymetryczny wzór butelki, zainspirowany przez zachodzące na siebie warstwy „Kimono”, symbolizuje wielowarstwowość tradycji Nikka, odziedziczonych po jej założycielu, Masataka Taketsuru. To połączenie historii i estetyki sprawia, że NIKKA 12YO WHISKY jest nie tylko wyjątkowa pod względem smakowym, ale także wizualnym.

NIKKA 12YO WHISKY - Perfekcyjna Równowaga Aromatów

W nosie NIKKA 12YO WHISKY oferuje perfekcyjnie zrównoważone aromaty, które przenoszą degustatora w świat zmysłowych doświadczeń. Bogactwo owoców, słodowanego jęczmienia, pszczelnego wosku, ziół i przypraw tworzy symfonię aromatów, która jest zarówno intrygująca, jak i zapraszająca do głębszego poznania. Każdy niuans zapachowy tej whisky jest świadectwem staranności i dbałości o szczegóły, które charakteryzują japońskie rzemiosło destylacyjne.

NIKKA 12 LETNIA WHISKY - Złożoność Smaków

Na podniebieniu NIKKA 12 LETNIA WHISKY urzeka swoją złożonością smaków. Ciemna czekolada miesza się z ciekawym połączeniem nut słodowych i ziemistych, które są doskonale uzupełnione przez świeże owoce jabłek, śliwek i gruszek. Ta harmonijna paleta smakowa jest zarówno bogata, jak i subtelna, oferując pełnię doświadczenia degustacyjnego. Każdy łyk tej whisky to podróż przez różnorodne smaki i aromaty, które są starannie wyważone, tworząc niepowtarzalne wrażenie.

NIKKA 12 LETNIA - Długi i Wielowymiarowy Finisz

Finisz NIKKA 12YO WHISKY jest długi i wielowymiarowy, oferując nuty mleka kokosowego, truskawek, malin, ananasa oraz delikatnych akcentów tytoniu i lukrecji. Ta bogata gama smaków na finiszu jest podsumowaniem głębi i złożoności, jaką oferuje NIKKA 12 LETNIA, pozostawiając długotrwałe wrażenie i zachęcając do ponownego odkrywania tego wyjątkowego trunku.

NIKKA 12 LAT - Japońska Whisky w Pełnym Blasku

NIKKA 12YO WHISKY to więcej niż whisky, to odzwierciedlenie japońskiej dążności do perfekcji w produkcji alkoholi. Połączenie tradycji i nowoczesności, z jakim została stworzona, czyni ją idealnym wyborem dla koneserów poszukujących wyjątkowych doświadczeń smakowych. NIKKA 12 LAT to nie tylko trunek, to opowieść o historii, kulturze i pasji, która znajduje swoje odzwierciedlenie w każdej butelce.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Wiek 12
Zawartość alkoholu 43%
Pojemność 0,7L
Producent NIKKA
Kraj Japonia
Identyfikator 3700597302309
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NIKKA 12YO WHISKY 0,7L 43%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.