NEMIROFF ORIGINAL VODKA 0,7L 40%

51,99 zł
SKU
K-NEMI001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

NEMIROFF ORIGINAL VODKA – Odwieczna Tradycja w Nowoczesnej Odsłonie

NEMIROFF ORIGINAL VODKA to niesamowita, wódka ukraińska klasy Premium, która bardzo często jest nazywana typową, męską wódką. Znana na całym świecie ze swojej niesamowitej, wysokiej jakości. Ceniona przez miliony konsumentów i koneserów na całym świecie. Nemiroff Original to wódka produkowana na Ukrainie w miejscowości Nemirov od 1872 roku. Marka ma polskie korzenie – pomysłodawczynią założenia fabryki była Maria Potocka, która była również żoną właściciela firmy.

NEMIROFF ORIGINAL VODKA – Gdzie Klasyka Spotyka Innowację

Aktualnie fabryka produkująca wódkę Nemiroff Original to najnowocześniejsza fabryka w Europie zajmująca się produkcją tego rodzaju alkoholu. Marka ta jako jedyny produkt ukraiński zyskała miano międzynarodowej. Wszystko to dzięki niezwykłemu przywiązaniu do jakości i tradycji. Wódka Nemiroff Original produkowana jest tradycyjnymi metodami z ziaren pszenicy najwyższej jakości oraz krystalicznie czystej wody artezyjskiej. Wódka niezwykle gładka i delikatna, a jednocześnie bardzo zdecydowana i wyrazista.

NEMIROFF ORIGINAL VODKA – Harmonia Smaku i Mistrzostwa

Wyczuwalne są w niej naturalne składniki, jak kminek i miód, które sprawiają, ze ta typowa męska wódka przypadnie do gustu niejednej pani. Nemiroff Original to wódka o niesamowitym smaku, dlatego warto spożywać ją solo, delikatnie schłodzoną. Wtedy można cieszyć się w pełni jej walorami smakowymi i zapachowymi. Oczywiście będzie również niesamowitą bazą wielu fantastycznych drinków oraz koktajli. Warto zapoznać się z marką Nemiroff i skosztować klasycznej, męskiej wódki, jaką jest Nemiroff Original.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Pszenica
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent NEMIROFF VODKA
Kraj Ukraina
Identyfikator 4820181420611
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NEMIROFF ORIGINAL VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.