NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA 40%

Już od 47,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
NEMI004-1
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Spirytus LUX i woda artezyjska

NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA. Alkohol ten produkuje marka handlowa największej ukraińskiej firmy gorzelniczej, która to swoją siedzibę mieści w Nemirowie w obwodzie winnickim. Firma ta powstała w 1992 roku i osiągnęła status koncernu światowego, który to eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów. Zajęła ona 2 miejsce na świecie, zaraz za marką Smirnoff, w związku z produkcją wódki. Prezesem tejże firmy już od 2006 roku jest Ołeksandr Hłuś, natomiast polskie przedstawicielstwo firmy mieści się w Zabrzu. NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA powstaje dzięki połączeniu najlepszej jakości spirytusu LUX z artezyjską wodą, a dodatkowe elementy, które nadają jej wyjątkowości, to naturalny miód i chilli. To połączenie smaków to wyjątkowo aromatyczna kompozycja. Słodki miód i zioła oraz pieprz pozwalają poczuć słodki posmak, który wyczujemy na samym finiszu.

NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA - Alkohol dla żądnych nowych smaków

NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA produkowana jest z najlepszej jakości pszenicy, a wyrabiana w tradycyjny sposób. Niespodziewane połączenie ostrej papryczki i miodu nadaje temu alkoholowi specyficzny, wyjątkowy i zaskakujący odbiorców, aczkolwiek bardzo pyszny bukiet smakowy. Alkohol ten to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy znudzili się tradycyjnym smakiem wódki. Po skosztowaniu NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA poczujemy kwiatowy miód, który niewinnie łagodzi smak ostrej papryczki, a dzikie zioła dodatkowo rozpalają zmysły powonienia i smaku.

Alkohole najlepszej jakości tylko w FORFITER exclusive

Sklep FORFITER exclusive, dbając o swoich klientów, proponuje im alkohole jedynie najlepszej jakości. Jesteśmy po to, by zapewnić gwarancję najwyższej klasy i dzięki temu zyskać zadowolenie naszych klientów. NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA to alkohol, który łączy w sobie słodycz i ostrość, jest zatem trunkiem dla nietypowych koneserów, którzy nie boją się nowych smaków. Jeśli chcesz zrobić u nas zakupy, wejdź na stronę internetową FORFITER exclusive i wybieraj wśród wielkiej kolekcji alkoholi, które posiadamy! Czy to NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA, czy też inny trunek, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. A dla stałych klientów przygotowaliśmy wiele korzystnych rabatów. Z nami zakupy to przyjemność!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Pszenica
Zawartość alkoholu 40%
Producent NEMIROFF VODKA
Kraj Ukraina
Identyfikator 4820181424978
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NEMIROFF DE LUXE HONEY PEPPER VODKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.