NALEWKA SPIŻARNIA SMAKÓW GRUSZKA Z CYNAMONEM 0,5L 32%

74,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
SPIZ001
Opis

Szukasz wspaniałego i pysznego smaku nalewki? Oto NALEWKA SPIŻARNIA SMAKÓW GRUSZKA Z CYNAMONEM – to nie tylko smak, ale doznanie pobudzające zmysły. Na przykład, oprócz słodyczy słodkiej gruszki, daje delikatne i bogate odczucie cynamonu, co docenią miłośnicy korzennych tonów.

Idealne połączenie słodkiego i pikantnego smaku, inspirowane smakiem świeżo zebranych, dojrzałych gruszek. To wyborny alkohol na zimę, który zapewni Ci ciepło i przytulność w chłodne dni, jednocześnie rozgrzewając nie tylko podniebienie, ale i serce – poczuj moc gruszki i cynamonu!

Gruszkowo-cynamonowa nalewka

Aromatyczna nalewka ze świeżo zerwanych śliwek i gruszek z nutą cynamonu. Wspaniała kompozycja gruszkowo-śliwkowo-cynamonowa, wydobywająca głębię smaków. NALEWKA SPIŻARNIA SMAKÓW GRUSZKA Z CYNAMONEM to uosobienie jakości. Takie alkohole, będące połączeniem tradycji i nowoczesnych technologii, są powszechnie uznawane za najlepsze w swojej klasie.

Miłośnicy domowych trunków pokochają ten wyjątkowy, słodki, a jednocześnie niezwykle dobrze zbilansowany napój. Po długim dniu pracy z radością zakończysz go ze szklaneczką owocowej nalewki, która pobudzi wszystkie zmysły. Dojrzała, słodka gruszka połączona ze szczyptą cynamonu. Ta kompozycja wydobywa głębię smaków!

Nalewka z tradycją

NALEWKA SPIŻARNIA SMAKÓW GRUSZKA Z CYNAMONEM  to zasługa Toruńskich Wódek Gatunkowych, które już od ponad 130 lat wytwarzają alkohole niczym z domowej produkcji.  W latach 50 XIX wieku początek firmy zapoczątkowali przedsiębiorcy Georg i Natan Hirschfeldowie, potem, przez nacjonalizację fabryk w 1925 roku, toruński zakład stał się własnością państwa skarbowego i przejął nazwę Polmos.

Po wojnie wznowiono produkcję, by z każdym rokiem udoskonalać repertuar alkoholi. Pod zakładem płynie głębinowa woda, która jest wykorzystywana właśnie do tworzenia nalewek, a w połączeniu z wysokiej jakości spirytusem zbożowym powstają nienaganne trunki.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Nalewka
Zawartość alkoholu 32%
Pojemność 0,5L
Producent TORUŃSKIE WÓDKI GATUNKOWE
Kraj Polska
Identyfikator 5908263310407
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NALEWKA SPIŻARNIA SMAKÓW GRUSZKA Z CYNAMONEM 0,5L 32%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.