NALEWKA ŚLIWKOWA NAKATA GOJIRO UMESHU 0,5L 12%

155,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
NAKA006
Opis

NALEWKA ŚLIWKOWA NAKATA GOJIRO UMESHU to fantastyczny trunek, który idealnie odzwierciedla smaki Japonii. Jest to klasyczna, japońska nalewka produkowana ze śliwek ume. Owoce zalewane są alkoholem, którym może być shochu albo sake.

Całość zasypywana jest cukrem, by uwolnić bogactwo smaków i aromatów zamkniętych w ume. Nakata Gojiro Umeshu produkowana jest z wyselekcjonowanych owoców odmiany Gojiro Blue Diamond, które nadają trunkowi delikatnej słodyczy i przyjemnej taniczności. Niezwykły trunek został zamknięty w pięknej butelce, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w roli prezentu.

Nakata sake

Nakata sake - kojarzy nam się to z japońskimi trunkami i tak faktycznie jest. Dokładnie chodzi tutaj o specyficzną nalewkę śliwkową Nakata. Śliwki w tym przypadku zalewane są albo sake, albo alkoholem zwanym shochu. Całość zasypuje się cukrem, dzięki czemu uwalniana zostaje mnogość nietuzinkowych aromatów oraz smaków. Trunek ten zyskuje nieszablonowej słodyczy, jest pyszny, a jednocześnie lekko tajemniczy. Nalewka śliwkowa zamknięta została w bardzo oryginalnej butelce, która swoim kształtem nieco przypomina wieżę zwężającą się ku górze.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Nalewka
Zawartość alkoholu 12%
Pojemność 0,5L
Producent NAKATA FOODS
Kraj Japonia
Identyfikator 4904046081695
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NALEWKA ŚLIWKOWA NAKATA GOJIRO UMESHU 0,5L 12%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.